Wpis z mikrobloga

@Minieri: Jak za czasów Lecha mówiłem, że Lewy będzie top10, śmiali się, jak mówię dziś, że Zielu będzie top3, też się śmieją. Dziwnym trafem ostatecznie ja się śmieję. Jedyne co może sprawić, że tak nie będzie to brak pracy, ale nie widzę w chłopaku olewki, więc tak będzie. 22 lata i skill jaki posiada, miód malina. Nie każdy jest messim żeby od najmłodszych lat być na topie. Są równie utalentowani na
@Partyzant91: Już za Udine w którym nie grał było widać (i też w reprze), że jedynym problemem jest brak ogrania. On to ma po prostu. A że największymi jego atutami jest właśnie podanie, technika, czucie gry i przede wszystkim tzw drybling bez dryblingu (nigdy nie kiwał, a mijać potrafi jak tyczki co pokazują statystyki) - to potrzebuje gry. Odkąd zaczął grać, a zaczął rok temu, to jest niesamowity postęp i uwolnienie
@Minieri: Oglądam właśnie powtórkę, zobaczyłem to podanie i wbiłem zatostować, że "ja pierniczę, co Zielu zrobił to złapałem się na głowę, jakie podanie, maestro!", no i widzę już post w gorących, to plusuję i tostuję.