Wpis z mikrobloga

@Gildead: Właśnie o niej zapomniałem xD Chyba na 70 poziomie sobie przypomniałem a było to już nieopłacalne.

I jeszcze przypadkiem kliknąłem na naukę mikstur many a nie chciało mi się już wczytywać poprzedniego zapisu.
  • Odpowiedz
@Gildead: Tarcza paladyna też spoko, trochę gorsza od runicznej. Ja mam teraz nawet zbyt dużo kasy(jakieś ~500k do 1kk w przedmiotach i 160k w złocie), miałbym lepsze bronie ale nie chciało mi się już szukać i otwierać ciężkich skrzyń.
  • Odpowiedz
@Viscop: Ja nigdy nie ulepszałem broni jednoręcznej na najwyższy poziom, zawsze mnie strasznie wkurzało to automatyczne obalenie przeciwnika, która tylko mu pomagało żeby mnie dźgnąć od dołu :(
  • Odpowiedz
@Buttsex: Bywa męczące ale można się przyzwyczaić, najlepiej od razu wciskać ppm, można wtedy przy odrobinie wprawy trafić nawet obalonego przeciwnika.
  • Odpowiedz
@Artimeges: Nie, nawet się tego nie uczyłem bo nie warto, zawszę w plecaku jest trochę odtrutek. Warto zagrać, naprawdę dobra gra, ale bez patcha lepiej nie graj bo wywala do pulpitu co chwilę.
  • Odpowiedz
@Pienteitr: Np. w Nordmarze nie spałem bo i tak nie było różnicy czy dzień czy noc. A poza tym zbugował mi się Rhobar(gdzieś go #!$%@?ło razem ze strażnikami i tym magiem na górze, ale to już pod koniec jak miałem go zabić) i musiałem użyć kodu na przywołanie żeby dokończyć, nic nie dawało wcześniejsze wczytywanie a nawet wyłączenie i włączenie gry.
Viscop - @Pienteitr: Np. w Nordmarze nie spałem bo i tak nie było różnicy czy dzień c...

źródło: comment_iSBluDEJPfKg6OjeCwCqj0C1CDmVXn5e.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pienteitr: Chyba z tym kosmosem bardziej prawdopodobne xD Już mi tak wystrzeliło któregoś z przywódców koczowników, na szczęście wszystko u niego załatwiłem przed odlotem xD
  • Odpowiedz
@Viscop: Możliwe że Rhobara (i jakoś 15 strażników) posadziło na barierze (dosłownie). Pamiętam że jak grałem w samą podstawkę bez modów (dawno dawno temu) to mi go tak wywaliło i musiałem się kodami dostawać na szczyt bariery. I gadać z nim bardzo szybko bo Rhobar i jego przydupasy cały czas tracił hp od bariery xD
  • Odpowiedz