Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem załamany. Spotykam się z obecną dziewczyną prawie rok i tak wczoraj wyszła rozmowa na temat ilu wcześniej mieliśmy partnerów i co z nimi robiliśmy.
Przyznam, że dziewczyna rozłożyła mnie na łopatki tym co powiedziała. Ja miałem wcześniej 3 partnerki w łóżku i był to tylko normalny s--s. Natomiast moja dziewczyna przyznała się do 6 facetów i całego wachlarza zabaw łącznie z analem i braniem z połykiem. Dodam, że mamy po 20 lat. Od wczoraj brzydzę się jej dotknąć. Miałem u niej wczoraj zostać na noc ale nie wytrzymałem. Dosłownie brzydziło mnie jak mnie chciała przytulić. Zamówiłem o 1 w nocy ubera i zapłaciłem 120 zł, żeby tylko wrócić do domu i z nią nie siedzieć. Nie odzywam się do niej od tego czasu i myślę o zerwaniu.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Czy to normalne, że mnie to brzydzi?

  • Tak 33.1% (633)
  • Nie 46.4% (886)
  • Lepiej nie wiedzieć takich rzeczy 20.5% (391)

Oddanych głosów: 1910

  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Długożonaty: Wybacz ale jesteś dziecinny Mieliście swoje życie i bawiliście się jak dorośli. Nie myśl o tym co bylo bo nigdy nie znajdziesz kobiety "godnej" Dziewice teraz maja po 13 lat, smoki wymarły z głodu

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
jnsdewsejw: To jest PRZESZŁOŚĆ.
Nie rozumiem po co był zaczynany temat?
Aby wyznała Ci to co chcesz usłyszeć?
Czasami ludzie nie są gotowi na takiego typu rozmowy.

Ja sama miałam małą ilość partnerów. Mój obecny facet ma na liczniku o wiele, wiele więcej. Na oko można stwierdzić, że na spokojnie 10 to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam nadzieję, że to zarzutka.

Jeśli nie - współczuję Ci, chłopie, podejścia do życia. Powinieneś cieszyć się, że dziewucha ma doświadczenie, że nie leży jak kłoda, nie ma kija w dupie, daje w kakowe oczko...

Skoro decydujesz się na związek to bierzesz na swoje bary bagaż doświadczeń drugiej osoby.
  • Odpowiedz
@Zoska666: Tak trochę sarkastycznie podszedłem bo wątek tzw. "doświadczenia" przewija się co jakiś czas i APAP już nie daje rady.

I tutaj taka informacja dla wszystkich:

- Kłoda to stan umysłu a nie poziom doświadczenia.
  • Odpowiedz