Wpis z mikrobloga

via Android
  • 8
@Opponent Nie, śpiewa w chórze i ma występy. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak byłam chora w grudniu to nie mogłam przyjechać do domu na święta , żeby jej nie zarazić.
  • Odpowiedz
@Siaa: z calym szacunkiem, ale jak dla mnie jest to patologia wiezi miedzyludzkich. Mieszkasz poza domem, nie ma Cie tam na codzien. I nagle okazuje sie, ze chor wazniejszy od wlasnego dziecka...
Co Twoj Ojciec na to?
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@benzdriver Tata jest w pracy, więc jeszcze nie wiem. Dzwoniłam na domowy, odebrał wujek, więc pewnie mu przekaże, że dzwoniłam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Siaa Nie ogarniam, nie możesz przyjechać do domu, bo mama zajęta? Ja do swojego przyjeżdżam pomimo tego, że moja pracuje cały dzień. Toż chyba nie siedzi w tym chórze 24/7. No chyba, że to jakaś sekta.
  • Odpowiedz
via Android
  • 12
@Neworeah Ja też nie ogarniam. I jeszcze zapytała "co się stało, że dzwonię"... Kiedy to ja zawsze dzwonię do niej pierwsza. Tylko tata dzwoni do mnie sam. Mama do mnie nigdy.
  • Odpowiedz
@Siaa: Jak nie ma czasu to jej problem. Przecież nie jesteś dzieckiem nie musi się tobą zajmować. A zmiana otoczenia raz na jakiś czas dobrze robi wiec warto jechać chociażby do ojca.
  • Odpowiedz