Wpis z mikrobloga

musiałem jakieś gówno napisać by wywołać tag #polskiyoutube bo to najwieksze rakowisko obok #aliexpress na wykopie

@AmonGoeth: Coś zbyt często się babrasz w tym jednym z dwóch przecież najgorszych tagów. Albo wcześniej te rakowe dopiski " #polskiyoutube <- tag, który mam na czarnolisto". Za każdym razem kisnę, kiedy widzę twój post spod #polskiyoutube z takimi złotymi tekstami, no bo przecież "PATRZCIE LUDZIE, JA TAKI NIESKAZITELNY, CO TO NIE JA W OGÓLE,
@poloyabolo: skoro już zająłeś się analizowaniem mojego konta.
to za pośrednictwem mojego konta opublikowałem

Mikroblog:

wpisy 1 932

Za każdym razem kisnę, kiedy widzę twój post spod

Policz ile ich było, w ujęciu całościowym mojej aktywności to zapewne ileś miejsc po przecinku w ujęciu procentowym.

@AmonGoeth: Od razu analiza, zwyczajnie jak przeglądam mirko, to widzę taką "wybitną" "ą,ę" jednostkę (czyli ciebie), która wrzuca ciągle posty o #polskiyoutube, o tych wszystkich dramach, gonciarzach i zaraz podkreśla, że to jest rakowisko i że masz to na czarno, to chyba mogę wysnuć kilka realnych wniosków. Nigdzie nie widziałem takiego #!$%@? u kogoś innego na wpisie na #polskiyoutube czy na jakiekolwiek inne tagi ( ͡º ͜ʖ͡