Wpis z mikrobloga

Wiecie co mirki? Zawsze lubiłem Lagunę. Wiadomo, że królowa lawet itd, problemy z elektroniką i nie tylko. No ale ostatnia generacja (która z salonów wyjechała po dłuuugim stażu, tuż przed wprowadzeniem Talismana w 2015) była bardzo fajnym autem. Miała tylko słabą opinię.
Renault nie chciało kontynuować produkcji modelu z taką nazwą - od jesieni 2015 roku mamy więc Talismana. Jak się nim jeździ?

Zapraszam na test, przepraszam że tyle to trwało ale miałem problemy z dostępem do materiałów.

http://carburator.pl/renault-talisman-test/

#carburator <-- mój tag z testami aut.

#samochody #motoryzacja #renault
Pobierz macq2309 - Wiecie co mirki? Zawsze lubiłem Lagunę. Wiadomo, że królowa lawet itd, pro...
źródło: comment_trWwnKZRuzmXa2aMvjpaKIiMN056Hpkm.jpg
  • 16
@macq2309 nie rozumiem tego stwierdzenia, że laguna 3 miała słabą opinię. Wśród kogo taką miała? Gumisi? Bo o ile dobrze wiem, a wiem dobrze, bo sam mam L3 coupe, to L3 cieszą się bardzo dobrą opinią wśród ich użytkowników.
@sonmc: wśród użytkowników ma dobrą opinię, ale jest taki stereotyp, że Laguna to królowa lawet. Najczęściej używają tego stwierdzenia osoby, które nie miały żadnego francuskiego auta, ale mówią to, "bo tak", bo Laguna 2 z dieslem była kiepska. Jak to ze stereotypami bywa - często są nieaktualne, nieprawdziwe i krzywdzące oraz po prostu głupie.
@sonmc: wśród polskich klientów? Nie wiem o co chodzi, wiadomo że kult vaga i opinia o poprzedniej generacji wpłynely ł na wizerunek laguny III. Niby skąd tak szybka utrata wartości tych aut na rynku wtórnym?
Mówisz, ze wiesz dobrze jaka opinie maja Laguny bo sam nią jeździsz? A niby jaki to jest argument? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Osoby, które trochę się znają wiedza ze to dobry samochód
@macq2309 nie napisałeś czyja opinia, więc pytam. Tylko z jednej strony, powiedz mi proszę, kogo obchodzi opinia człowieka, który nigdy nie jeździł l3? : ) poza tym, wiem jaką opinią cieszą sie laguny z tego względu że nią jeżdżę, co wiąże się z siatką ludzi, których dzięki temu faktowi poznałem, którzy są posiadaczami tego auta. Więc jednak chyba argument poważny Panie kolego.

A pan, pogłębia takimi tekstami opinie o l3 że to
@macq2309: Laguna królową lawet była w wersji II przed liftem, szczególnie w dieselu. Po lifcie to już całkiem spoko samochód. Ot niesmak pozostał i za wszystkimi wersjami się ciagnie.
@sonmc: opinia człowieka który nigdy nie jeździł L3 obchodzi Renault, to potencjalny klient który nie rozważy Laguny właśnie przez opinie.
Start z czystą kartą może znacznie zwiększyć szansę na to że samochód będzie wzięty pod uwagę :)
@Dr-Livingstone: szczerze mówiąc wolałbym nie robić znalezisk swoich wpisów, dopóki nie dotyczą bardziej unikalnych zagadnień, wyjątkowych aut lub tematów blogowych. Ale jeśli uważasz, że test jest fajny, a temat ciekawy to możesz śmiało zrobić z tego wykop/znalezisko itd. W końcu taka jest idea wykopu ;)