Wpis z mikrobloga

@aldrael: No tak. PiS nie może się pogodzić z prawami państwa demokracji i łamie kilka razy konstytucje, robi kurtyzanę z Trybunału, teraz jeszcze chce udupić sądownictwo i machloją przy ordynacji. To są elementy demokracji z którymi to:

najtrudniej jest się pogodzić.


Zastanawia mnie zatem, co oni takiego zrobili że Pan Gwiazdowski nazywa ich "Obrońcami Demokracji"...
  • Odpowiedz
bo jak ktos zostanie wybrany w demokratycznych wyborach to juz go nie obowiazuja zadne prawa regulaminy ani #!$%@? zasady moralne, hulaj dusza piekla nie ma XD


@cadcadcad: oczywiście, że obowiązują go zasady moralne - jego własne, a prawa i regulaminy można zmieniać, po to jest demokracja, jaki byłby sens demokracji, gdyby wszyscy byli tacy sami?

mam nadzieję, że aktualnie wybrany rząd będzie poważną nauczką i oby społeczeństwo zrozumiało tę formęddemokracji
  • Odpowiedz
@Goofas: @cadcadcad: Zauważcie tylko, że "obrońcy demokracji" (w USA i w Polsce) zaczęli protestować, gdy wybrańcy nie po ich myśli nie zdążyli jeszcze niczego zrobić. Po drugie, zarówno Trump i PiS wygrali w demokratycznych wyborach. Ja tu ich nie bronię, Hitler też wygrał wybory. To raczej krytyka demokracji jako takiej.
  • Odpowiedz
  • 9
@Promilus: Jezeli chodzi o KOD to ne bylo tak,ze powstal sobie ot tak, bo PiS wygraloybory. Duda ulaskawil Kaminskiego i nie mianowal 3 prawidlowo wybranych sedziow. PiS zaczal dodatkowo mieszac z TK - ekspresowo wprowadzali ustawy "naprawcze"TK ktore byly niekonstytucyjnymi bublami ktore Duda podpisywal bez zastanowienia.

Wiec ni powielaj propagandy na zasadzie "a bo lewakow dupa boli"

Szanuemy wynik deokratycznych wyborow,ale nie szanujemy niedemokratycznych ruhow PiSu.
  • Odpowiedz
Po drugie, zarówno Trump i PiS wygrali w demokratycznych wyborach. Ja tu ich nie bronię, Hitler też wygrał wybory. To raczej krytyka demokracji jako takiej.


@Promilus: trzy rzeczy:
a) Nie łączmy KOD-u i ruchu antyTrump, to są dwie zupełnie odrębne rzeczy. KOD nie powstał po wyborach, bo hurr durr PiS.

b) nikt w Polsce nie kwestionuje wyników wyborów, wcześniejsze kwetionowano, ale nie te

c) Trzeba to powtarzać miliard razy, ale powtórzę
  • Odpowiedz
No tak. PiS nie może się pogodzić z prawami państwa demokracji i łamie kilka razy konstytucje, robi kurtyzanę z Trybunału, teraz jeszcze chce udupić sądownictwo i machloją przy ordynacji. To są elementy demokracji z którymi to:

najtrudniej jest się pogodzić.

Zastanawia mnie zatem, co oni takiego zrobili że Pan Gwiazdowski nazywa ich "Obrońcami Demokracji"...


@Goofas:

@Promilus: było tagować #neuropa? Teraz masz takie odpowiedzi jak powyżej, oczywiście bardzo wysoko plusowane,
T.....5 - > No tak. PiS nie może się pogodzić z prawami państwa demokracji i łamie ki...

źródło: comment_VWsVVN4sRqCAN2xdpHaH43blpO1Q6N00.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
zatem wróć do szkoły i skup się na zajęciach z czytania ze zrozumieniem


@Goofas: powiedział koleś, który zignorował całkowicie inby "obrońców demokracji" żeby posłużyć się argumentem "a bo PiS...".
  • Odpowiedz