Wpis z mikrobloga

#mircod
Wczoraj ogarnęliśmy jakiś darmowy serwer w Call of Duty 2, wersja 1.3, mały rozruch był, kilka osób na TDM. Maksymalnie na tym darmowym może być 14 osób, miejsca było wystarczająco, ale być może w najbliższym czasie więcej ludzi zacznie grać. Jedna osoba zadeklarowała się, że spróbuje postawić nasz własny serwer - zobaczymy, co z tego będzie.

Ten darmowy serwer stawia się tutaj. Trzeba tam niżej kliknąć w ikonę Call of Duty 2 i wypełnić wyskakujące pola, bierzcie CRACKED, żeby jak najwięcej ludzi zagrało. Jeżeli uda się go postawić, to wyskakuje IP, hasło i hasło rcon do adminowania. IP z hasłem kopiujemy, wklejamy w konsoli w grze (konsolę uruchamiamy tyldą) i akceptujemy. Po chwili powinno nas połączyć. To taki tymczasowy sposób na granie. Jak postawicie serwer i szukacie ludzi do gry, to wrzućcie IP z hasłem na tag, a może ktoś się znajdzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i punkbustera nie opłaca się włączać, bo co chwilę ludzi wywala z byle powodu.

Jeżeli ktoś chce pograć w inne Call of Duty, to niech śmiało się dzieli danymi serwera na tagu, ale wypadałoby wspomnieć, o jaką grę chodzi. :P

I wrzucam screena, żeby przyciągnąć wzrok. :D
Pobierz
źródło: comment_aP2cCgotwogLGWJi2ELPXgk8YVWXMeCa.jpg
  • 74
@piahu: Jak dla mnie CodWaw to była ostatnia dobra część call of duty.
Multi jest genialne na wersji 1.5 są nawet custom mapy idealnie odwzorowane z coda2

Cod1 też by się fajnie grało, tylko jest duże prawdopodobieństwo, że na nowszych systemach będzie trudniej to odpalić od coda2. W każdym razie cod1 jest już prawie martwy, półtora roku temu jak odpaliłem go na starym kompie na multi w godzinach szczytu było 7
@Protozone: Na razie jedna osoba ma się zająć postawieniem serwera. Być może wieczorem już będzie. Ale w razie czego będę o Tobie pamiętał.
@vesterr: Hmm... Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie ze względu na to, że nie zajmuję stawianiem serwera, a to raczej serwerowa sprawa. :D
O kurde, dopiero teraz zauważyłem, że zawołałem samych komentujących poprzedni wpis i plusujących jakiś tam komentarz, który nie miał plusów. :D
Muszę pomyśleć o postawieniu jakiegoś serwera CoD4 na którymś promodzie. Search&Destroy oczywiście. ( ͡° ͜ʖ ͡°)