Wpis z mikrobloga

Super dzieki. Utknalem na niskim brazie i cofziennie trafiam na jakichs trolli bez komunikacji. Nie jestem nie wiadomo kim po 3 tyg grania ale wydaje mi sie ze wyzej by mi se lepiej gralo. Moze ludzie jacys bardziej ogarnieci sa.
@escoban: nie chce obniżać Ci morale, ale jeśli masz już rozegrane gry w trybie rankedowym, to zmiana sezonu i nowe placementy póki co nic nie dają - wciąż będziesz grał w swoim mmr, i chociażbyś miał 10 zwycięstw to nie dostaniesz promocji do platyny albo diamentu - prawdopodobnie będziesz wciąż tkwił w swojej randze
@escoban: komunikuj się z drużyną, gadaj przez mikrofon (proste komendy, informacje o tym, gdzie jest przeciwnik), z doświadczenia zauważyłem, że jak zaczynam samemu rzucać callouty to drużyna chętniej zaczyna też się odzywać. No i jak trafisz na osoby ogarnięte, próbuj grać z nimi.
@escoban: @escoban: Jeżeli dobrze zrozumiałem jesteś w randze bronze. Naucz grać się takimi postaciami jak:
genji (!!), roadhog(!), mccree i diva (jeżeli dostanie mocnego buffa w następnym update). Są to postacie, które na tym poziomie przy odpowiednim skillu powinny być w stanie rozwalić kiepską drużynę przeciwną samodzielnie lub prawie samodzielnie.

Dodatkowo warto ogarnąć ane (ana się jakoś inaczej odmienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?) i zenyate,
@package0x01 ana gram nonstop. Moge powiwdziec ze to moj main. Dve ogarnalem. Teraz sie zabieram za swinie. Wiem ze ana to bedzie moj main bo ja uwielbiam i mysle ze idzoe mi calkiem niezle. Juz nie raz jako jedeyny healer wygralem nia gre bo te matoly graja 4x dps i jeszcze dostaje zjebe ze zle wybieram bo nie robie dpsu. Jako jedyny heal☺
@escoban: Problemy są 3 na tym poziomie:
1. ludzie nie wiedzą absolutnie jak składać team (jakich dobrać bohaterów)
2. często nikt nie bierze healera, a to w jakiś 90% mecz przegrany
3. jak ktoś wybiera dps to i tak będzie pewnie #!$%@?

Jak widzisz że twój team #!$%@? gra dpsami to nie zajmuj się wyłącznie leczeniem (ana i zen są w tym na dobrej pozycji). RoadHog jest na tym poziomie bardzo
@escoban:
Graj Soldierem/Mei/Zarya (jeżeli chcesz mieć łatwe winy do diamentu, jak nie to ucz się kogo chcesz ale NIE WIĘCEJ niż 2-3 postaci)
Obniż czułość myszy tak, że jak będziesz chciał się obrócić to całą ręką będziesz musiał ruszyć
Nie podskakuj, nie ruszaj się przód tył tylko lewo prawo.

Nie patrz na to, że nie ma tanka/heala/czegokolwiek NIE MÓW INNYM CZYM MAJĄ GRAĆ I RÓB SWOJE - to jest najważniejsze. Ludzie
Mhm. Ja tez dpsuje. Naogladalem sie poradnikow i wiem ze ana musi robic to i to. Problem w tym ze jak masz 1 heala na caly team to czasem nie starcza czasu. Melee trenuje caly czas. Ana zabija tak uspione postacie z hp 200. Dzieki za rady
@package0x01
@KiedysMialemKonto: Dzięki temu łatwiej i precyzyjniej celujesz. Zajmuje chwilę przyzwyczajenie się, ale działa cuda. Widziałeś może jak streamerzy/prosi idealnie celownikami śledzą przeciwników albo "flickują" na głowę obracając się 90 stopni i trafiają? To właśnie to, masz większą kontrolę nad celowaniem. Nie robisz ruchów jak małpa z epilepsją.
@Rewowler_Ocelot: Sprawdzę jeszcze na jakim DPI gra Shadder2k, oglądałem jego stream raz i koleś wymiata Genjim (a tę postać mejnuję, na resztę mam szczerze mówiąc #!$%@? ;p), to pomyślę. Jak zniżyłem na 3k na samym kompie, to już #!$%@? dostaję, bo za wolno. Ale to chyba przez to, że latami grałem w Tibię (tę oldskulową, bez hotkeyi), gdzie aby być prosem, trza mieć po prostu szybką myszkę.