Wpis z mikrobloga

#chadowyrayuuuu

gościu mnie #!$%@?ł w środku gry na kompie z pokoju, bo mu zajmowałem połowę pokojowego stolika. najpierw fajki, wieczne wonty, teraz odłączanie z premedytacją lapka od prądu. dość - jutro wnioskuję za zmianą pokoju, bo nie wytrzymam z nim 2 miesięcy. zwłaszcza że w ciul flegmatyczny, który nawet nie powie mi, że jest kolacja (dowiedziałem się sam drugiego dnia, bo w grafiku nie ma, pielęgniarki też nie doinformowały), na którą poszedł bez słowa, jak na zwykłe wyjście do znajomych - których pewnie tu nie ma, bo właśnie usłyszałem, że nie tylko mnie #!$%@?. jak już mówi, to tylko pretensje, czuje się jak u siebie w domu, bo zaorany tu na pół roku
Pobierz
źródło: comment_wyFboDEp7Xcya11Y475D1zlGtihAyqkS.jpg
  • 17
@majsterV2: tutaj nie ma praktycznie zajęć! miała być psychoterapia, a tak to wyszło, że dziś miałem czas na 6 gier w LoL-a, lepsze to niż spanie. programowanie? fajnie, myślałem nad tym, ale jak? potrzebowałbym wstępnie jakiś kursów, bo sam nie dam rady przełamać najprostszych pierwszych lodów, potem by pewnie poszło z górki
@majsterV2: kurs jako zajęcia - to miałem na myśli. Marzą mi się studia bez zbędnych pierdołowatych przedmiotów, które mnie wykończyły swego czasu. Widziałem takie, ale ani nie wiem, czy dobre, ani nie są tanie. Ehh, tak po prostu studiować informatykę…
@majsterV2: wmawiam… i co z tego? Podchodziłem sam dwukrotnie - raz padłem po 3 dniach, drugi raz pierwszego. Nie jestem w stanie czytać książek, a co dopiero uczyć się z nich. Podobno nie jestem jakimś dużym odmieńcem w tej kwestii.
@rayuuu: Już wiem, kiedyś robiłem gry w Scratchu, ten program jest na każdą platformę jaka istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po za tym sądząc po zadaniach jakie Ci psycholog zadaje to wybrałbym tą książkę, bo ma to mieć dla ciebie podobny wpływ.
@majsterV2:


i sporo ludzi z moimi problemami ma kłopot ze zwyczajnym czytaniem książek - potrafię to samo zdanie czytać 3-5 razy, aby zrozumieć jego przekaz. Strona może zająć mi 10 minut. Zwykłej książki. Co dopiero podręcznika…

Co dziwne - nie mam tego przy kolorowych gazetkach i komputerze, chociaż często edytuję posty (jak widać), bo zawsze coś chcę dodać, coś zmodyfikować po przeanalizowaniu tekstu.
@rayuuu: Gdy to robiłeś byłeś na fazie od cukru, naparz sobie herbaty ziołowej na nadciśnienie i zacznij od screatcha, nie musisz czytać do tego książek, od tego masz youtube ( ͡° ͜ʖ ͡°)