Wpis z mikrobloga

@OrangeEkspert
W czerwcu 2017 r. kończy mi się umowa w Orange ale już od paru miesięcy wydzwaniają do mnie operatorzy innych sieci z ofertą na przeniesienie numeru. Wszyscy oprócz Orange... Jak na razie wygrywa oferta od Play przy przeniesieniu wszystkich numerów z Orange do Play dostanę ofertę zbliżoną do oferty jak na załączonym obrazku. Play może zacząć przenosić moje numery już teraz, telefon dostanę od razu ale abonament zmieni mi się dopiero od czerwca. Mirki, brać czy walczyć z Orange o lepsze warunki (obecnie płacę 135 zł) niż daje Play?
#orange #play
krystekk2 - @OrangeEkspert
W czerwcu 2017 r. kończy mi się umowa w Orange ale już od...

źródło: comment_QmzTdoin0RW0Q4NReSMrzGh7LDduxsNM.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@krystekk2: Jeśli masz kilka numerów w naszej sieci i są to numery na kartę lub numery, na których kończy się umowa to polecam ofertę Smart Plan LTE Wspólny. Wybierasz jeden numer główny oraz 2 numery dodatkowe (bezpłatnie), które współdzielą pakiety z numerem głównym. Dodatkowo możesz otrzymać darmową kartę SIM do korzystania z internet np. w tablecie (ta karta również współdzieli pakiet z numeru głównego). Więcej informacji na temat oferty tutaj http://www.orange.pl/kid,4002009272,id,4003758647,article.html#wspolny
  • Odpowiedz