Wpis z mikrobloga

#moda #kiciopyta #nieheheszki

Mireczki wytłumaczcie mi, prostemu człowiekowi ze skoliozą.
Jak to jest.
Słowem wstępu:
Moje jeansy jakiś czas temu awansowany na "spodnie domowe" - po tym jak kładłem listwy w domu i pracowałem w nich w garażu wyglądały tak jak te na zdjęciu. Są mega wygodne, więc często w nich chodziłem. Żona w końcu stwierdziła że wyglądam jak dziad proszalny i nakazała kupno nowych. Poszedłem więc do sklepu wymienić trochę banknotów na towary ekskluzywne - kupić jeansy. Wszedłem byłem ja do modnej sieciówki o nazwie Ciągnij&Niedzwiedź ( to już temat na osobny wpis )
Idę ja na dział jeansów dla kipiących testosteronem drwali i co widzę......#!$%@? sprzedają moje spracowane spodnie.... toczka w toczkę te same. Marka się zgadza, przetarcia identyko, a na jednym kolanie dziura na 20cm.

Gdzie sens gdzie logika ? Jakim cudem można być tak próżnym debilem żeby wykombinować że "modne" są spodnie z dziurami na kolanach ? Kim trzeba być żeby się na to nabrać.
O co w tym wszystkim chodzi?
Kupujecie takie spodnie żeby wyglądać na takich co przepracowali w życiu więcej niż jedną godzinę uczciwie ? Zauważyłem też że to nie jest jakiś eksperyment modowy bo w galerii do której poszedłem co druga laska i co 3 facet nosił podarte ciuchy. Żal mi ich było, tak po ludzku, że noszą takie łachmany do póki nie zobaczyłem ceny tych spodni w sklepie.

Osobna mini chistoria ale wpisująca się w temat. Od jakiś 15-20 lat noszę w kieszeni prawej nóż, typu "folder" te noże mają taki klips metalowy który to niszczy koszulki jeśli się ich nie wpuszcza w spodnie. Powstaje masa małych dziurek w okolicy prawego biodra. Wygląda to tak jakby mole się w szafie zalęgły......tak dobrze kombinujecie - widziałem w tym samym sklepie koszulki z takimi dziurami i to za całkiem sporą kasę. Czekam aż zaczną sprzedawać majty z drachą, prędzej czy puźniej będzie to modne, zobaczycie.

P.S mam dwie pary jeansów z dziurami na kolanach, plamą po oleju, przybrudzeniami po gładzi na sprzedaż, 900 zł sztuka.
Chętnych zapraszam na prv.
Afropolon - #moda #kiciopyta #nieheheszki

Mireczki wytłumaczcie mi, prostemu człow...

źródło: comment_yB9vyHkHDyicPS4kdi2RpYy50syy6xJo.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@dzazzio: Panie kochany, ja się po powrocie z pracy rzucam do roboty w czym stoję. Za co zawsze żona mnie kołki ciosa na głowie. Wybrałem w końcu jedne spodnie, i wiszą w garażu jako te "robocze". To nie są super-slim-anorexy-fit, tylko zwykłe porty. Jeans dobry, nawet spawarki się nie boi ;-)
  • Odpowiedz
@Afropolon: Polecam klasyczne Lee / Wrangler. Ja juz chodzę w swoich dwa lata praktycznie codziennie i wyglądają jak nowe, zero przetarć, zero innych defektów.
  • Odpowiedz
@Afropolon: tyle tu bóldupców z "a co cię obchodzi co noszą inni?".
No #!$%@?, jak widać jakiś debilny trend, który wszyscy papugują jak stado bezmózgich baranów, to każdy myślący człowiek, będący częścią tego stada zwanego społeczeństwem, zaczyna sobie zadawać pytanie - o co kurde, chodzi?
No i naturalnym jest, że w końcu zada to pytanie na głos, np. pisząc taki wpis jak OP.

I teraz zamiast spróbować udzielić jakiejś sensownej, racjonalnej odpowiedzi, czy choć zastanowić się nad zagadnieniem, to zlatują się barany i tylko "Beee! #!$%@? cie to jak inni się ubierają, meee!" albo "Beee! Taka jest moda, meee, beee".
Nawet se nikt nie zada pytania kto i w jakim celu te mody tworzy
  • Odpowiedz
@szpongiel: mnie to #!$%@? bawi jak absurdalne wyzyny osiągamy. Jutro jak wyjdę w koszuli #!$%@? spaghetti a z tylu tonerem to bede wyglądał jak lump. Ale za X lat będę "trendsetterem". Bo NIE MA logicznego rozrozniena miedzy #!$%@? spodniami a #!$%@? koszula. To i to jest nieeleganckie przy czym spodnie sa niepraktyczne do tego.
Ale lemingiada nawet nie ogarnia ze tworzy nowe granice absurdu. Ciekawe ilu z nich przyzna, ze
  • Odpowiedz
kolejny polaczek, ktory dobrze nie zna ortografii, prawdziwa i uczciwa, powtarzam uczciwa, praca to taka w ktorej zniszczysz sobie ubranie, i w dodatku #!$%@? sie do tego co kto nosi. w kazdym sklepie sa rozne spodnie i trzeba byc niedorozwojem, zeby miec problem ze znalezieniem ich. dziekuje, nastepny!


@mangusta_zlotousta: #!$%@?, twój wpis to ortograficzny majstersztyk
  • Odpowiedz
Jakim cudem można być tak próżnym debilem żeby wykombinować że "modne" są spodnie z dziurami na kolanach ? Kim trzeba być żeby się na to nabrać.

@Afropolon:
Na pewno ktoś wymyślił to celowo że ma być modne, tak żeby cię #!$%@?ć, bo skoro nawet nie znasz ortografii, to skąd możesz wiedzieć o czymś takim jak podaż? Bo jeśli ludziom podobają się takie spodnie, kupują je za tak rzekomo wysoką cenę
  • Odpowiedz