Wpis z mikrobloga

#moda #kiciopyta #nieheheszki

Mireczki wytłumaczcie mi, prostemu człowiekowi ze skoliozą.
Jak to jest.
Słowem wstępu:
Moje jeansy jakiś czas temu awansowany na "spodnie domowe" - po tym jak kładłem listwy w domu i pracowałem w nich w garażu wyglądały tak jak te na zdjęciu. Są mega wygodne, więc często w nich chodziłem. Żona w końcu stwierdziła że wyglądam jak dziad proszalny i nakazała kupno nowych. Poszedłem więc do sklepu wymienić trochę banknotów na towary ekskluzywne - kupić jeansy. Wszedłem byłem ja do modnej sieciówki o nazwie Ciągnij&Niedzwiedź ( to już temat na osobny wpis )
Idę ja na dział jeansów dla kipiących testosteronem drwali i co widzę......#!$%@? sprzedają moje spracowane spodnie.... toczka w toczkę te same. Marka się zgadza, przetarcia identyko, a na jednym kolanie dziura na 20cm.

Gdzie sens gdzie logika ? Jakim cudem można być tak próżnym debilem żeby wykombinować że "modne" są spodnie z dziurami na kolanach ? Kim trzeba być żeby się na to nabrać.
O co w tym wszystkim chodzi?
Kupujecie takie spodnie żeby wyglądać na takich co przepracowali w życiu więcej niż jedną godzinę uczciwie ? Zauważyłem też że to nie jest jakiś eksperyment modowy bo w galerii do której poszedłem co druga laska i co 3 facet nosił podarte ciuchy. Żal mi ich było, tak po ludzku, że noszą takie łachmany do póki nie zobaczyłem ceny tych spodni w sklepie.

Osobna mini chistoria ale wpisująca się w temat. Od jakiś 15-20 lat noszę w kieszeni prawej nóż, typu "folder" te noże mają taki klips metalowy który to niszczy koszulki jeśli się ich nie wpuszcza w spodnie. Powstaje masa małych dziurek w okolicy prawego biodra. Wygląda to tak jakby mole się w szafie zalęgły......tak dobrze kombinujecie - widziałem w tym samym sklepie koszulki z takimi dziurami i to za całkiem sporą kasę. Czekam aż zaczną sprzedawać majty z drachą, prędzej czy puźniej będzie to modne, zobaczycie.

P.S mam dwie pary jeansów z dziurami na kolanach, plamą po oleju, przybrudzeniami po gładzi na sprzedaż, 900 zł sztuka.
Chętnych zapraszam na prv.
Afropolon - #moda #kiciopyta #nieheheszki

Mireczki wytłumaczcie mi, prostemu człow...

źródło: comment_yB9vyHkHDyicPS4kdi2RpYy50syy6xJo.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@Afropolon: kolejny polaczek, ktory dobrze nie zna ortografii, prawdziwa i uczciwa, powtarzam uczciwa, praca to taka w ktorej zniszczysz sobie ubranie, i w dodatku #!$%@? sie do tego co kto nosi. w kazdym sklepie sa rozne spodnie i trzeba byc niedorozwojem, zeby miec problem ze znalezieniem ich. dziekuje, nastepny!
  • Odpowiedz
@Afropolon: No to widzisz, większość takich przegrać albo jaśniejszych miejsc na jeansach wzięło sie z tego, że jeansy sie zużywają. Gdyby wszyscy mieli podejście w stylu, jeansy musza wyglądać jak nowe z fabryki, to mieli byśmy same granatowe jeansy a tak nie jest. Dziury w spodniach to krok dalej. Co do kroju spodni to akurat na zdjęciach są takie same tylko po praniu (raw denim)
  • Odpowiedz
łat na marynarkach. Oczywiście wiadome jest, że są naszyte i zrobione specjalnie jednak jest to związane z ich historią.


@ayy__lmao: Łaty na marynarkach są po prostu... praktyczne. Marynarka przeciera się właśnie na łokciach. Szkoda jej wyrzucać, jeśli jest z dobrego materiału. Stąd łaty, które wzmacniają łokcie.
  • Odpowiedz
@mangusta_zlotousta: Zadałem pytanie odnośnie pracy, bo Jeansy tego typu wyglądają na znoszone i "spracowane"
Dobrze znam wartość i cenę pracy zarówno fizycznej jak i intelektualnej. Jeasny z dziurami sugerują zniszczenia które dość rzadko powstają w habitacie humanistów, chyba że mówimy o biurwach dorabiających się poprzez klęczenie...
Rozumiem że ty nosisz spodnie z plamami po tuszu, ubrudzone tonerem, względnie korektorem....aby demonstrować swój trud pracy intelektualnej.
"Jeśli słyszysz tętent kopyt to nie będą
  • Odpowiedz
@Afropolon: skad wniosek, ze jesli drazni mnie czepianie sie do czyjegos ubioru to sama sie tak ubieram? bo wcale takich spodni nie nosze i wisi mi co nosza inni dopoki nie wystaja im spod ubran genitalia. jak ktos ma ochote zalozyc spodnie z dziurami i nie przeszkadza mu ze wieje po kolanach to co ci do tego? moze temu komus podobaja sie takie spodnie? i moze bardziej liczy sie z wlasnym
  • Odpowiedz
@Afropolon: po prostu takie są modne i tyle, wszedleś do sklepu który raczej właśnie za trendami podąża (wiem że to dyskusyjne ale olac). Nikt sobie nie dorabia jakiejś wielkiej ideologii do ciuchówi jak ja np zakladam rureczki z przetarciami to dlatego że mi się podobają a nie bo #!$%@? chce wyglądać jakbym wyszedł z ciezkiej pracy. Jak chcesz zwykle spodnie to idź do miejsca gdzie się takie sprzedaje a nie narzekasz
  • Odpowiedz
@bigos555: Nie, siadłem do notatnika i dokładnie zaplanowałem jak opluć i trollować wszystkich na wypoku, potem zrobiłem próbę na reprezentatywnej grupie gimnazjalistów i jak chwyciło to napisałem to tutaj.
  • Odpowiedz
Kupujecie takie spodnie żeby wyglądać na takich co przepracowali w życiu więcej niż jedną godzinę uczciwie ?


@Afropolon: w uczciwej pracy fizycznej, w której możesz podrzeć ubranie, dostajesz specjalne ubranie robocze.
  • Odpowiedz