Wpis z mikrobloga

@4tek: skad to zaskoczenie. wiele osob ze sceny moze sie pochwalic sporymi osiagnieciami we wszelakich dziedzinach. poczytaj chociazby biografie lidera bad religion....wielu by mozna wymieniac
  • Odpowiedz
@brudny: nie no ja nie mam do niego najmniejszych pretensji - pełen szacunek. Chodzi o to, że to trochę tak jakby Nergal prowadził znany dom pielgrzyma w Watykanie, a Szczuka była szefową jakiejś prolife'owej organizacji
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@brudny Moze faktycznie troche tak ale akurat Wlochaty to byl taki ideologiczny fanatyzm i moznaby pewnie znalezc mase cytatow stojacych w calkowitej sprzecznosci z tym co robi teraz lider. Stad moje mega zaskoczenie
  • Odpowiedz
  • 0
@4tek czy w calkowitej? Temat troche sprzeczny. Znasz wyksztalcenie paulusa i cos na temat jego zainteresowan? Nie zebym go bronil. Znam wiele osob rowniez ze sceny ktorych zainteresowania na pierwszy rzut oka sa zdecydowanie sprzeczne z tym co reprezentuja w swojej tworczosci. Mysle ze kazdy przypadek nalezy rozpatrywac indywidualnie a najlepiej bezposrednio z zainteresowanym.
  • Odpowiedz