Wpis z mikrobloga

Nawet nie chce mi sie wbijać 5 rangi w #hearthstone. A to jest z 10-15 meczy. Taki jest stan tej gry teraz... Gra się dzieje do 2 tury max, jak w pokerze - "sprawdzam" kto co dobrał i już wiadomo kto wygrał. Chyba że z renolockiem, to do 6 - sprawdzić, czy dobrał Reno... Jak zobaczyłem #overwatch to jest po prostu niebo a ziemia. Deweloperzy się interesują, robią vlogi, eventy, wszystkie zmiany tłumaczą, gra jest zbalansowana, no złoto po prostu. Już tylko czekam, aż rotacja wejdzie, bo dla tych debili czas na zmiany jest tylko 3 razy w roku jak nowy dodatek wchodzi, a potem walić, niech sobie leży i gnije. Co z tego, że jedne 2 klasy to 80% gry, a kolejne 2 są kompletnie niegrywalne... "we are quite happy how the meta looks like now"...
Goryptic - Nawet nie chce mi sie wbijać 5 rangi w #hearthstone. A to jest z 10-15 mec...

źródło: comment_1hxNpAYWqGSczt1vkMDqpDQmg1bQCxcV.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Goryptic: ja chciałem pół roku temu zacząć w HS. Gra wyglądała tak, że czasem trafiałem równego sobie, a większość gier to taka że ja np. wygrywam 70% rozgrywki, jeb #!$%@? nagle jakiegoś legendara mi wykłada co mi wszystko #!$%@? w pył i weź tu graj. Odinstalowałem po dwóch tygodniach. W Overwatch obecnie 165+ lvl i bawie się miodnie (ucieczka od CS:Skin Offensive).
  • Odpowiedz
@Goryptic: @Hajmus: Wg mnie niewarto tracić czas pogrywając w HSa. Sam kiedyś grałem, ale tylko na tel i tylko na kibelku, bo do niczego bardziej ta gra się nie nadaje. Natomiast Overwatch... ja #!$%@?, nigdy mnie tak żadna gra nie wkręciła jak Ov, a grałem w sporo gier. Dla mnie jest po prostu mega. Polecam każdemu kupno Ovka, masa postaci, zawsze każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Odpowiedz
@Goryptic: blizzard średnio ma pomysł na rozwój hsa. Pompują kolejne dodatki o wątpliwej jakości w ktorych główną role odgrywają #!$%@? 1dropy. Nowych mechanik nie ma
Old godsy były dobre, bo wprowadziły rotację a i sam set był przyzwoity. Karazhan beznadziejny a Gadgetzan można powiedzieć że 4/9. Mechanika goonsów totalnie do dupy, 2 martwe klasy, a warrior trzyma się tylko dzięki patchesowi i kontrolnemu wariantowi
Mechanika kazakusa i decków 1copy jest ok,
  • Odpowiedz
@Goryptic: Shaman i Warrior to ~45%, nie 80. Masz też Wild, gdzie panuje większa różnorodność.

Problem z HS jest taki, że gra jest dostosowywana do ludzi grających na telefonach i logujących się co kilka dni, tylko po to, żeby robić questy. Teraz przez te kilka miesięcy mają szansę uzbierać jakąś top-tier talię. Przy zmianach co sezon masz te 2 tygodnie na testowanie i bawienie się, ale na to mogą sobie pozwolić
  • Odpowiedz
@Goryptic: Warrior, Mag, Rogal, Priest, czasami Warlock jest grany. No kwestia gustu i podejścia do gry a to oczywiste że w ov się bardziej angażują bo większe zyski. Ale jednak początki w hs bolą bardzo.
  • Odpowiedz