Wpis z mikrobloga

@GhorgorBej: Już miałem komentować wypowiedzi, do których się odniosłeś, ale mnie wyręczyłeś. Ostatnio niestety dominuje u nas tendecja do odbrązawiania Piłsudskiego, co nie jest samo w sobie złe, gdyby tylo było oparte na prawdzie. Natomiast tutaj to można powiedzieć, że twoi rozmówcy sieją propagandę i to jeszcze w endeckim stylu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JanLaguna: Dziękuję. Zgadzam się, choć naprawdę jedynie liznąłem temat, żeby nie zanudzić mirków i mirabelek ( ͡° ͜ʖ ͡°). To już któryś z kolei atak na Marszałka w gorących, nie wiem skąd się to bierze.
  • Odpowiedz
@MrExpendable: tak, tak, tak wiemy. Terrorysta, s-----a osobiście mordujący z lubością nawet dzieci (oj przepraszam - zdrajców ludu), czym jeszcze chwalił się w listach do ojca. Najemnik za czerwone pieniądze szerzący "rewolucję" dookoła globu, rasista i homofob zamykający ludzi w obozach i więzieniach, w tym gejów. Bandyta wygrażający USA b---ą atomową, nawet jak jej nie miał. Nieogar nie potrafiący rozróżnić słowa "komunista" od "ekonomista" - stąd jego podpisy na kubańskich
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: nic. Nawet mi go szkoda, że codziennie musi podglądać Rudą pod prysznicem czy aby nie wysłać jej do piekła za omsknięty palec, bo tak kazał mu ksiądz:/
Stwierdziłem tylko, że gdyby nie pewien arabski handlarz z Mekki to nikt by Jezusa dzisiaj nie szanował.
Nie wiem skąd wśród katolików taka pogarda i nienawiść do niego. On tylko stworzył pewien system filozoficzny, a że katolicy zindoktrynowani przez synagogę szatan w zakazie cudzołóstwa widzą atak na księży p-------w to nie jego wina. On chciał tylko zniszczyć obłudną świątynię,a stworzył zgniłą moralnie synagogę szatana, która nie cofnie się nawet przed zabójstwem papieża jeżeli bruździ jej w interesach. Ale skuteczna indoktrynacja wypała wiarę w boga na rzecz wiary z zbrodniczą korporację.
I tak oto Jezus mówi: "przecież to tylko jeden palec, tak stworzył mój ojciec ludzi, że się masturbują, a poza nią nikt w promieniu dwustu jedenastu mil mnie nie szanuje".
A skądz go w liścia w pysk "ty tu nie rządzisz. Mam z powrotem przysłać córkę biskupa ze straponem, jak wtedy gdy stwierdziłeś, że p-------a jest gorsza od jedzenia pasztetu w wigilię".
I jezus grzeczna suczka posyła ostatniego chrześcijanina do piekła z gównopowodu, a niezgwałcone jeszcze dzieci biją brawo księdzu i krzyczą "bij żyda,
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: Nie nienawidź Jezusa, że jest za trudny dla zgniłych moralnie księży i hierarchów. To nie jego wina, że z jego sekty zrobiono pierwszą ponadnarodową korporację. On chciał w ogóle znieść kapłaństwo jako źródło wypaczania religii. Porównaj sadyceuszy z "dawaj kopertę, bo ci domu nie pokropie i się zawali" z rabinami (w tym Jezusem) z ich "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe" i bezpośrednią relacją z Bogiem (rabini przeklęli
  • Odpowiedz
@schizotypowycynik: Cieszę się, że nie tylko ja postrzegam Jezusa jako filozofa (a nie Boga wg. dogmatów KK). Przy zapoznaniu się z niuansami praw i obrządków judaistycznych można też dostrzec jak bystrym był prawnikiem.
Zdecydowanie człowiek na wylot znający żydowskie księgi i system prawny swoich czasów i Mojżeszowych.
  • Odpowiedz