Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eeeeh nie wiem co juz robic (,)
Level 19. Zaczalem chodzic na #prawojazdy w trybie przyspieszonym (15h teorii i 30h jazdy za 1500zl + 200zl badania lekarskie) w polowie kwietnia 2016, egzamin wewnetrzny pisemny zdalem za 1 razem. Egzamin panstwowy teoretyczny mialem w polowie sierpnia i od sierpnia nadal chodz na...egzamin praktyczny. W srode mam 10 podejscie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Zawsze jakies glupie bledy albo egzaminator sie doczepi...na drodze sobie dobrze radze bo jezdzilem z tata. Luk na placu egzaminacyjnym robie bezblednie ale jednak na miescie zawsze cos sie przytrafi (,) ⫵gdansk here. Najgorsze ze znajomy zaczynal we wrzesniu a w grudniu juz mial prawko w reku ( ͡° ʖ̯ ͡°). Rodzice mysla ze specjalnie oblewam chodz to jest nie prawda bo chce zdac ale zawsze jakis drobny blad :( "TWOJ BRAT ZDAL ZA 2 RAZEM A TY ILE CHCESZ ROBIC?! EIESZ ILR JUZ PIENIEDZY NA CIEBIE WYDALISMY?!" :/
Mowilem ze moze zrobie sobie przerwe, przeciez teoria jest wazna 5lat ale stanowczo nie i ciagle musze isc i plac...bo jak to tak przerwac praw jazdy?! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
⫵trojmiasto #prawojazdy #oswiadczenie #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 30
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wynik egzaminu praktycznego to wypadkowa nie tylko umiejętności, ale też szczęścia, egzaminatora i... wrażenia? Chyba tak najlepiej to ująć.
Pierwsze jest do wyuczenia, na drugie i trzecie nie masz wpływu, zatem skup się na czwartym. Jeśli egzaminator widzi, że jesteś zestresowany i reagujesz zbyt nerwowo to będzie bardziej skłonny do czepiania się drobnostek. Z kolei jeśli jeździsz pewnie i spokojnie to nawet robiąc 2-3 błędy w trakcie egzaminu powinieneś uzyskać
  • Odpowiedz
@Buttsex: lepiej bym tego nie ujął. Co jeszcze można by poradzić. Może spróbować półgłosem, w czasie jazdy analizować (opowiadać sobie) sytuację na drodze? Może nie aż tak jak maszyniści japońskich pociągów, którzy mają obowiązek pokazać palcem każdy mijany znak i wyrecytować jego znaczenie, ale np typu: "dojeżdżam(y) do skrzyżowania równorzędnego, czyli zwracamy uwagę na to co się dzieje z prawej strony", albo "skręcamy w prawo na warunkowej strzałce, czyli zatrzymać się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma sensu robić sobie żadnych przerw bo bez ćwiczeń wyjdziesz kompletnie z wprawy. Oraj do skutku, to nie jest fizyka jądrowa, każdy jest w stanie nauczyć się jeździć i zdać ten egzamin. Wydaje mi się że problem siedzi w Twojej głowie bardziej niż gdziekolwiek indziej. Presja rodziców na zdany egzamin i wydana kasa w tym chyba nie pomaga bo z każdym egzaminem większe ciśnienie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: najprawdopodobniej jesteś po prostu jesteś kiepsko przygotowany. Już pomijam, że teoria to 15h czyli OSK złamał przepisy. Po drugie nigdy nie polecam kursów przyspieszonych, ale tutaj już po czasie niestety.

Nie ma szans być dobrze przygotowanym i tyle razy zdawać. Po prostu się nie da. Czy OSK przeprowadzał w ogóle egzamin wewnętrzny? Bo jeśli nie to złamał znów przepisy, a jeśli tak to jakim cudem podpisali Ci dokumenty, kiedy jesteś
  • Odpowiedz
OP: *JESTEM OP* zapomnialem kodu...
Wolam:
@Buttsex
@KosmicznyPolityk
@mateusz251093
@barbapapa
@Kicer86
@qdynek
@Carnesir
@pepe-pan-dziobak
@Dzyszla
@rider3031
@totalski
@Tofinen
@Publius
@kot-z-cheshire
@7damian7
@aanndrzej

Po raz 10 nie zdane :( Mialem juz wracac do PORD (WORD) ale niestety kazal mi jechac na rondo z 3 i 4 pasami niedaleko Dworca Glownego (osoby z Gdanska wiedza gdzie to) i na tym zawrocic, wiec dojezdzam do lewego pasa, kierunek i skret i wjezdzam zaraz w
  • Odpowiedz