Wpis z mikrobloga

Witajcie. W końcu udało mi się upolować bilety na wymarzony wyjazd. Lecimy z Katowic i tu pojawia się moje pytanie. Czym dojechać na lotnisko najlepiej z Krakowa lub samych Katowic? Jest jakiś specjalny bus, pociąg? Do tej pory znalazłem bus z Krakowa za 43 zł Możne znacie połączenia w lepszej cenie?
#podroze #pyrzowice #krakow #katowice
  • 23
  • Odpowiedz
@klpt12: Bilet na autobus Katowice-KTW kosztuje 27zł.
Jak chcesz tanio, to możesz jechać miejskimi z jedną przesiadką, zajmuje to jakieś 1.5h i kosztuje 8.60zł (4.80 + 3.80) za bilet zwykły. Poszukaj na gop.jakdojade.pl trasy Katowice Plac Wolności - Pyrzowice Port Lotniczy.
  • Odpowiedz
@klpt12 7 do Kato, autobus na Pyrzowice tani nie jest 30? Coś takiego więc kolego 43 PLN za transfer z Krk to... dobra cena cebulaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@sorasill: Co jeździ za 7 zł Bo chyba nie mówisz o Interbus/Unibus
  • Odpowiedz
@daf38: Nigdy w życiu nie byłem w Katowicach, dlatego pytam. Na lotnisku w modlinie jest bus odjeżdżający zza bramy lotniska do Warszawy i kosztuje 2 razy mniej niż modlinbus.
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: W 2014. Trwało może pół roku, nie więcej. W sumie nie sądziłem, że to było aż tak dawno. Link-bus jeździł wtedy po 4-6zł, konkurencja oficjalnie nie obniżyła cen, ale jak akurat stał na dworcu, to dawali losowe zniżki. Moim zdaniem działanie Link-busa było idiotyczne, bo jakby dali cenę 10zł, to też by jeździli pełnymi autobusami, a tak się wykrwawili biletami po 5zł.
@klpt12: Tutaj też są tańsze autobusy, ale
  • Odpowiedz