Wpis z mikrobloga

o 15:45 przyszła do mnie siostra i mama po jedną rzecz, o 16 odpaliłem sobie na tv meczyk #virtuspro i powiedziałem że akurat grają w grę komputerową o milion$, no to tak patrzą, patrzą... po chwili moja mama (która 1 raz widziała to na oczy)
- ej to nawet jest fajne
xD. 1 mapę spędziła na zrozumieniu zasad gry, o co w tym w ogóle chodzi, na początku myślała że to po prostu 5v5 się biją. na 2 mapie zaczęła rozumieć o co chodzi z zarządzaniem pieniędzmi, 2 bombsite, że jest jakaś bomba, itp. Na 3 mapie oglądała zacieklej niż najwierniejsi fani piłki nożnej ( ) I te emocje przy 14:14, ledwo usiedzieliśmy :P
No virtusi, macie na koncie nową fankę. Dzięki za wspaniały mecz!
Przyjechali na chwilę, wyszli dopiero teraz :p

a akurat pochodzę z rodziny "borze, co to za gry, tylko ogłupiajo zostaw ten kompiuter" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#csgo
Madin5 - o 15:45 przyszła do mnie siostra i mama po jedną rzecz, o 16 odpaliłem sobie...

źródło: comment_f6P4Os94IhDiduSmuIJfvFV2B2EDpuw2.jpg

Pobierz
  • 17
akurat grają w grę komputerową o milion$


@Madin5: tylko to było fajne wyłączenie dlatego,

"borze, co to za gry, tylko ogłupiajo zostaw ten kompiuter" tyczy się marnowania czasu na granie za darmo, a nawet dopłacając do tego
@Madin5: ja z kolei w nocy z piątku na osobtę oglądałem wspólnie z Ojcem mecz vs North. Podobnie na początku reagował. Niesamowite emocje tak wspólnie oglądać :)
@BURNout
Mi kilka lat temu tata kupił PS3, ja kupiłem fifę po premierze pograłem trochę i kupiłem sobie porządnego PC. Tata przejął konsolę i tak oto w pół roku nabił około 1000 meczy online, ja w tym samym okresie ledwie 100 na PC xD Grał na moim koncie, więc nabił mi dobre 30-40 poziomów.