Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wtajcie Mirki i Mirabelki, chciałam napisać swoje #gorzkiezale. W wakacje miałam wesele u rodziny, nie miałam zupełnie z kim iść, więc napisałam do dobrego znajomego, który potrafi tańczyć i dobrze się bawić. Rozmawialiśmy trochę przed jego przyjazdem. Ogólnie, ja się bardzo dobrze bawiłam na weselu, przetańczyłam całą noc. Już wtedy wiedziałam, że nie jestem tak dobra jak on, ze nigdy nie dorównam mu pod żadnym względem. On wykształcony, oczytany, podróżnik, zna wiele różowych (aż dziwne, że singiel), spontaniczny, planujący też ustatkowanie sie i rodzinę. Według moich rodziców to złoty chłopak, tak go zachwalali. A ja taka zwyczajna różowa (,) Ogólnie nigdy się nie przyznałam, że coś do niego czuje, bo wiem, że skazana jestem na życiowy #przegryw. Co taki facet mógłby znaleźć u mnie..Ech, można powiedzieć, że to taki #friendzone. Niedawno jeszcze z nim pisałam, dowiedziałam sie, że jest w związku z jakimś różowym, który ma dziecko i ogólnie sylwestra też razem spędzali. Zrobiło mi się autentycznie przykro i chyba nigdy sobie nie wybacze tego, że nie dałam mu żadnego sygnału i nie spróbowałam wyjść z friendzone..Ta dziewczyna będzie najszczęśliwsza na świecie, a mi pozostaje #zalamanie i tkwienie w tym przegrywowym stanie. Nieszczęśliwe uczucie boli i nie da się nic z tym zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°) (,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
źródło: comment_9O0A3yc63BNOTS3AOGtrvDsXRb4CGwwZ.jpg
  • 15
@tonawegla: z tym się zgadzam :P
ale po prostu on nie wykazał żadnego zainteresowania
a właśnie OPka żałuje że nic nie zrobiła i że tak to się skończyło
tak jakby dopiero teraz ma świadomość że jednak zrobienie pierwszego kroku przez nią być może coś by dało
OP: @teluch nic takiego nie okazywał, nie zaproponował żadnego spotkania, ot rozmawiał ze mną jak z kumpelą i zgodził się przyjechać tylko ze względu na kumplowanie się, to typowy friendzone, ja tak to postrzegałam. Próbowalam wyłapac jego zachowanie, ale traktował mnie jak taką kumpelę do pogadania i tyle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Wiesmin ja też byłam długo zszokowana, że tej dziewczynie się tak udało, tak wielkie szczęście
nic takiego nie okazywał, nie zaproponował żadnego spotkania,


@AnonimoweMirkoWyznania: A czy Ty na początku znajomości, okazałaś jakąkolwiek chęć na spotkania itd? Czy byłby w stanie wychwycić taki sygnał z Twojej strony? Bo coś mi się wydaje, że zachowywałaś się jak przysłowiowa zimna suka, a teraz płacz w poduszkę i "mirko pociesz" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niektórzy faceci potrzebują bardzo jasnego sygnału że czegoś od nich się chce...
@AnonimoweMirkoWyznania: I tak nie miałaś na niego szans. Zauważ że populacja ludziów w większości to nie księżniczki i nie książęta. Jeśli chcesz być szczęśliwa, to najpierw sama w sobie znajdź coś super i... popracuj nad poczuciem własnej wartości z tego. No i obniż wymagania, bo ludki mająwady, nie tylko zalety.