Wpis z mikrobloga

@FotDK: ooo bardzo chętnie, tylko od razu mówię, że jestem lajkonikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie cykam "na zielonym", teorii trochę znam, ale z przełożeniem na praktykę u mnie ciężko. Mam (właściwie to kupiłem go mamie pod choinkę, ale czasem jej zabieram) Nikona D5300 + kitowy 18-105, ale w przyszłym miesiącu chcę dokupić stałkę Nikkor 50/1.8G
@ChomikBojowy Polecam kladkę za pl. Jana Pawła (pl. Solidarności) - tam sam szlifowałem długie czasy naświetlania - końcówka popołudniowego szczytu będzie najlepsza. Z drugiej strony miasta masz wiadukt Krakowska/Armii Krajowej. Do tego wiadukt Strzegomska/Gądowianka, północny koniec Mostu Milenijnego i dalej skrzyżowanie obwodnicy z Obornicką. Świta mi jeszcze Żmigrodzka, ale tam chyba nawet chodnika i schodów na wiadukt nie ma.
@ChomikBojowy na Grabiszyńskiej między pl. Srebrnym a ul. Bazową masz wiadukt nad wiaduktem. Z tego górnego może można by coś dobrego ustrzelić. A tak to jeszcze jest np. kładka na al. Hallera obok CH Borek. Blisko samego wiaduktu.