Wpis z mikrobloga

Tak w ogóle pochwalić się chcialem, że znalazłem nutę której szukałem. Wczoraj była ostra impreza karnawałowa z hektolitrami alkoholu na mojej zabitej dechami wsi #zagranico, wiec aż dziw bierze, że się tyle młodych ludzi się zebrało, w większości poprzebieranych i to fajnie. Dużo ludu w takich całych strojach zwierzątek różnorakich. Się autobusy z okolicznych miasteczek zjechały.
Tyle Polaków tu, że ja #!$%@?. Wczoraj w ogóle przy powrocie do domu po piwko kłócą się Ruskie i Polki na klatce, mniejsza o co poszło, ale najsmutniejsze było to, że obie Polki były z dziećmi. #!$%@? czaicie o 2 w nocy przy mrozie se spacer po mieście pełnym młodych #!$%@? ludzi zrobiły. Ja nie mówię, było grzecznie - każdy się dobrze bawił, ale idiotow kilku się zawsze znajdzie. Na szczęście takie małe miasteczka/wsie mają jeden duży plus wśród tony minusów a mianowicie nie ma egzotycznych nacji - sami biali - nawet murzyna nie widziałem choć może tylko dlatego, że było ciemno. Wracając do dzieci... Jedne miało z 3-4 latka, napewno nie więcej, bo mam siostrzeńca w tym wieku to umiem poznać. I ta matka do niego, żeby tłumaczył tej rusce na niemiecki, że to nie z niej się śmiała tylko z swoiego chłopaka. Na szczęście wtedy przybylem z kolegą i jakoś załagodziliśmy sytuację. Ciesze się, że oszczedzilem młodemu tłumaczenia i tego bagażu doswiadczeń kłótni z pijaną ruską, w tak młodym wieku. Drugie było w wózku. Tragedia, chociaż ładne były to troche chyba jest nieodpowiedzialne. Wszystko dobrze się skończyło, podały se ręce , ja wypiłem sobie drinka i na imprezę już nie wrocilem. Było fajnie.

Ps. Czy są tu jakieś mirki/mirabelki z Niemiec? Najlepiej z okolic #obendorf #balinger #empfingen #rosenfeld?

#oswiadczenie #zagranico #niemcy #pytanie #impreza #party #heheszki #muzyka #jonnydepp
#takbylo #rozniceetnyczne #mojeprzygodyzagranico
Xavax - Tak w ogóle pochwalić się chcialem, że znalazłem nutę której szukałem. Wczora...