Wpis z mikrobloga

Manipulacja moderacji na dziś, oczywiście wg. #lewackalogika. Za nazwanie osobnika kopiącego leżącą kobietę "małpą" i "ludzkim śmieciem" dali oczywiście ostrzeżenie "Ostrzeżenie: Treści rasistowskie nie są tolerowane w naszym serwisie. "

Manipulacje:
* manipulacja motywami (de facto kłamstwo moderacji): każda ostra krytyka ludzi innych niż białych są naciągane na rzekomy atak motywowany różnicami etnicznymi - czyli za pomocą manipulacji zmieniają motywy wypowiadającego z krytyki jego brutalnego ataku na kłamliwy zarzut jakoby krytyka dotyczyła rasy,
* uogólnianie: każda ostra krytyka ludzi innych niż białych są naciągane, że rzekomo to dotyczy ogółu - czyli manipulacja przez
* podwójne standardy: oczywiście, jak możemy się domyślać, taka ochrona spotykać będzie tylko osobników innych kultur lub ras. Taka ochrona białych już nie zadziała. Hipokryci oczywiście nie dadzą ostrzeżenia dot. treści rasistowskich, gdy neuropki będą pieprzyły kłamstwa nt. białych czy Polaków.

A teraz pytania do manipulatorów z @Moderacja:
* gdzie rzekomo nawiązałem do rasy osobnika by w ogóle można było mówić o motywie rasowym?
* gdzie rzekomo uogólniłem do jakiejś większej zbiorowości?

Logika:
* osobnika postępującego w sposób szczególnie odrażający można ostro nazywać tylko gdy jest biały.
* gdy osobnik postępujący szczególnie odrażająco jest czarny albo Arabem... to już nie można nazywać ostro, następuje szczególna ochrona. UWAGA: nie dotyczy Azjatów dalekowschodnich, ci są prawie biali i nie podlegają ochronie.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lewackalogika #moderacjacontent #moderacja #manipulacja #manipulacje
MiKeyCo - Manipulacja moderacji na dziś, oczywiście wg. #lewackalogika. Za nazwanie o...

źródło: comment_EJrmoLXyBfjhiiY8wXZG9ORu0i8iQL8O.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Szrlh: A gdzie niby użyłem?! Odróżniasz tagi? Proszę bez manipulacji i naciągania niewygodnych tematów pod politykę i de facto ukrywania tych tematów. Manipulacja moderacji ani agresywny atak jakiegoś osobnika nie jest polityką.
  • Odpowiedz
@MiKeyCo: Używasz określenia małpa wobec ludzi rasy białej lub żółtej? Spotykasz się z takimi określeniami? Bo mnie się wydaje, że to słowo stało się jakiś czas temu powiązane z rasą w takim stopniu jak zwrot np. bambus czy asfalt.

Wydaje mi się, że gdybyś tego słowa nie użył to za samego ludzkiego śmiecia byś oskarżenia o treści rasistowskie nie miał.
  • Odpowiedz
@strumienzgor: Czyli murzyn kopiący leżącą kobietę nie może być nazwany "śmieciem" (bo to rzekomo rasistowskie) ale hipokryci nie będą mieli już nic przeciw i zastosują podwójne standardy jeśli białego kopiącego kobietę nazwie się tym samym określeniem "śmiecia"... bo to już rasistowskie nie jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#podwojnestandardy #hipokryzja
  • Odpowiedz
@strumienzgor: Jakoś po wielu dowodach waszej hipokryzji nie bardzo ufam temu waszemu "sprawdzaniu". Jesteście większymi rasistami niż ci, którym to zarzucacie. Bo jakoś nikt nie zwracał uwagi na rasę... oprócz was, gdy przyszło z pobudek rasowych do ochrony agresywnego debila kopiącego kobietę. Może określenie "agresywny debil kopiący kobietę" też jest rasistowskie, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteście hipokrytami niczym Black Lives Matter i obrońcy dindu nuffin tylko
  • Odpowiedz
ale nazywanie i porównywanie do małpy Polaka jest OK?


@MiKeyCo: Nie jest to wg mnie ok, ale ściśle mówiąc nie jest to też rasizmem (prędzej szowinizmem, bo Polak to nie rasa a nacja).

Poza tym, sądzę, że to jednak nie jest to samo. W memie z polakiem masz małpę, której przypisywane są ludzkie przywary stereotypowo polskie, a nie przypisywane małpie cechy do Polaków. To trochę tak jakby oglądając Kubusia Puchatka wszyscy
  • Odpowiedz
Nie jest to wg mnie ok, ale ściśle mówiąc nie jest to też rasizmem (prędzej szowinizmem, bo Polak to nie rasa a nacja).


@Belkotliszek: Wg. mnie nie masz racji. Krytyka Polaków (w tagu #polak ) odbywa się wyłącznie ze względu na przynależność do grupy narodowej. A krytyka ulicznego agresywnego debila kopiącego kobietę... no właśnie, z jakiego powodu? Z powodu przyznależności do jakiejś grupy (chyba co najwyżej gangu) czy z powodu zachowania?
  • Odpowiedz