Wpis z mikrobloga

@wiaderkoo: W którym salonie? Kupuję całkiem często różne pierdoły w Komputroniku, bo akurat mają tam najtaniej i już od dawna w salonach mają identyczne ceny jak na stronie. Kiedyś było tak, że jak na stronie była przekreślona cena i obok "cena internetowa" to obowiązywała tylko przy zakupie na stronie i jeszcze w głównym salonie, który był wtedy na ul. Towarowej w Warszawie, a w innych salonach była ta normalna +
  • Odpowiedz
@wiaderkoo ostatnio brakło mi tonera do drukarki, szukam na allegro, jest za 70zl, sklep Torx. Mam ich niedaleko, ide tam - jest ale za 125zl. Mówię, że kupię na allegro i niech mi da z półki bo leży kilka... oczywiście ale jak dostanie Pan maila,. ze można odebrać za kilka dni. Efekt taki,. ze kupiłem gdzie indziej
  • Odpowiedz
@wiaderkoo: Ale jak pójdziesz do sklepu to masz pewność co kupujesz. Ładnie zaprezentuje Ci produkt zanim go kupisz. Sprawdzisz czy nie ma jakiś usterek. A na alldrogo, czy innym sklepie możesz czasem się spodziewać cegły w pudełku.
  • Odpowiedz
@wiaderkoo: chciałem ostatnio kupić grę planszową. Patrzę w necie - jest w empiku. Cena obniżona z 99 na 64. Bierę. Sprawdzam dostępność, jest w empiku obok mnie. Przychodzę - cena 99zł. Pytam babkę, z telefonem w ręku, czemu taka różnica vs to co na stronie. "Bo oni są osobno od internetu" i jak se zamówię z odbiorem u nich to będzie za 64. No #!$%@? dramat...
  • Odpowiedz
@wiaderkoo mam pewną anegdote, ale już nie pamiętam co to był za sklep. w każdym razie jakiś mały sklep z grami i konsolami w Warszawie. chcialem kupić GTA V na ps3. znalazłem w internecie najlepsza ofertę i pomyślałem, że nie będę dopłacał za przesyłkę i czekanie na kuriera, tylko tam pojade i kupię.
pojechalem, pytam o GTA V na ps3, a sprzedawczyni mówi, że nie mają. pytam sie, że jak to
  • Odpowiedz
@wiaderkoo: cześć!
Dlatego ja z mojej strony sugeruję zawsze zakup online z odbiorem w salonie. Jeżeli sprzęt jest, to można odebrać od ręki w cenie internetowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ze względów na koszty stałe oraz fakt, że salony często działają na zasadzie franczyzy ceny w mogą się różnić.
  • Odpowiedz