Wpis z mikrobloga

Pierwsze #ocenmorde ze zdjęciem, na życzenie @wygazowana

Dla tych, co nie wiedzą o co chodzi: przygotowuję rzetelne recenzje urody kobiecej, głównie twarzy. Szczegóły w historii tagu #ocenmorde, czytać od dołu.

@wygazowana nie zniechęć się, bo zacznę od minusów. Za to pochwalę pod koniec.

Stety bądź niestety, masz pewne mankamenty urody twarzy. Piszę "stety", bo dzięki nim Twoja twarz ma własny charakter, pewien zadzior, który może być dodatkowo pociągający, szczególnie dla mężczyzn przyzwyczajonych do oglądania prawie doskonałych, nudnych kobiecych twarzy.

O nieco zbyt pociągłej czaszce, ergo twarzy, już Ci pisałem na PW i sugerowałem fryzurę z grzywką, która przykryłaby wysokie czoło. Dostałem rozsądną odpowiedź dlaczego nie, nie mam zgody na jej publikację.

Poprzez nieco pociągłą, acz dostojną czaszkę masz odrobinę za dużą odległość pomiędzy brwiami a oczyma. Wyglądasz jakbyś była lekko zdziwiona, cyniczna. Może mieć to swój urok i może się podobać, ale jednak z punktu widzenia kanonu piękna, to minus.

Piękne włosy. Może mogłyby być grubsze, więc może nie są idealne, ale wciąż nadzwyczaj pociągające.

Nos jedynie odrobinę za krótki i odrobinę zbyt gruby. To naprawdę detale, nie poprawiaj nosa operacyjnie, bo Ci wyjdzie taki dziwny, jak u Dody po operacji. Ona zresztą kartofla miała, Ty nie masz. Ja osobiście preferuję urodę naturalną, takie nie do końca udane operacje powodują, że można zbliżyć się wyglądem do doliny niesamowitości.

Na zdjęciu przesłanym mi na PW, którego zgodnie z umową nie opublikuję, widać również Twoją dłoń, w tym smukłe, długie palce. Łączę to z wysmukłą twarzą i wydaje mi się, że jest to rezultat sporej ilości hormonu wzrostu. Sugeruje to także smukła szyja. Prawdopodobnie więc jesteś wysoka, lub bardzo wysoka. Ja tutaj mam skupiać się na twarzy, ale jak coś innego zauważam, to również piszę. Jeśli jesteś wysoka, jesteś po prostu przepiękną seksbombą. Przynajmniej w moich oczach, sam jestem bardzo wysoki (aczkolwiek niestety, również nieco szeroki :] ). Tak czy inaczej, jeśli jesteś wysoka, powinnaś rozważyć karierę w modelingu, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś. Zdecydowanie widziałbym Cię w programie Top Model.

Wracamy do twarzy, czas na najważniejsze. Przepiękne, duże oczy. Myślę, że możesz je bardziej podkreślać makijażem. Bo skoro nie masz na nich makijażu, nie wykluczam też, że nie masz szminki na ustach. Jeśli to jest Twój naturalny kolor ust, to jest po prostu wspaniały, bardzo rzadko spotykana jest tak nasycona czerwień bądź karmazyn (trudno mi ocenić, czy na zdjęciach jest odpowiedni balans bieli). Sam kształt ust również niezwykle pociągający. Może odrobinę zbyt wąskie w szerokości, ale to mamy już omówione nieco pociągłą twarzą. Wargi pełne, szczególnie dolna. Cudowne.

O brwiach również mógłbym pisać w samych superlatywach, ładny kształt, odpowiednia grubość. Nie widzę, abyś je zbytnio kształtowała i niech tak zostanie, takie modne dziś #!$%@? wie czemu wyskubane kreski są nieatrakcyjne.

Chyba tyle. Werdykt: 8/10. Plasujesz się na drugim miejscu spośród dotychczasowych uczestniczek zabawy.

Przypominam, że w mojej skali 5/10 to kobieta ani nie atrakcyjna, ale niedopychająca, 1/10 straszliwie szpetna, 10/10 nieistniejący anioł. Ty plasujesz się w czołówce najpiękniejszych ludzi na świecie, zgodnie z rozkładem normalnym który dotyczy także damskiej urody.

***

Przypominam, że mogę wykonać recenzję urody anonimowo, bez podawania nicka oraz bez publikowania zdjęć, które dostanę na PW. Do oceny potrzebne są minimum dwa zdjęcia. Napisanie recenzji może potrwać nawet tydzień albo dłużej.

Nie flirtuję na PW z Mirablekami zainteresowanymi recenzją - mam wrażenie, że ten fakt jest najbardziej creepy dla ludzi, którzy to czytają... >:] Uważam, że byłoby to nieprofesjonalne.

Pod tym wpisem pewnie będą pojawiały się te same pytania, co pod innymi. Jak ktoś ma czas, może sobie poczytać historię tagu i moje komentarze, odpowiadam tam na wiele pytań. Nie chce mi się w kółko pisać tego samego.

Jest to pierwsza recenzja ze zdjęciem. Na drugim zdjęciu Wygazowanej, które przesłała mi na PW, nie zauważyłem żadnych innych cech urody, poza wspomnianą dłonią.

Wobec tego jest to pierwsza recenzja, którą można zrecenzować, wytknąć mi ewentualne błędy. Konstruktywna krytyka mile widziana.

Link do #pokazmodre Wygazowanej: http://www.wykop.pl/wpis/21870809/nowa-wiec-atencyjnyrozowypasek-pokazmorde/

#rozowepaski #wlosyboners #oczyboners

Przypominam, że staram się oceniać urodę rzetelnie i możliwie obiektywnie, a nie mówić komuś, co ma jemu się podobać. Jestem za wolnością słowa, ale przeciwko debilizmowi, wobec czego zastrzegam sobie prawo do usuwania kretyńskich komentarzy poniżej.
Mordeusz - Pierwsze #ocenmorde ze zdjęciem, na życzenie @wygazowana

Dla tych, co n...

źródło: comment_i4Hk5T4vVN59hHztsfKZyrSKTKuY7ffs.jpg

Pobierz
  • 197
Warsztat piśmienniczy można ćwiczyć na wiele sposobów, a ta cała akcja, cóż - według mnie bezsens.


@ostrvljanka: Poradź koleżanko lepszy sposób, wtedy nie marnowałbym czasu na #ocenmorde

Rzecz w tym, że poza "suchym" opisem ja tutaj zderzam się także z emocjami w postaci pisanej. To jest dla mnie cenne doświadczenie.
Uśmiecha się tak jak by chciała a nie mogła. Ciekawe czy coś jest nie tak z zębami. Albo po prostu próbowała zrobić 'emme' po której usta zostają delikatnie rozchylone ale zostawiła zęby na wierzchu.


@siej: Staram się nie oceniać min oraz tego, czego nie widzę. Jakby przesłała zdjęcie z pełnym uśmiechem, to bym ocenił i zęby. Z Mirabelka, której wystawiłem 8,5/10 dyskutowałem o zębach, jest to w historii #ocenmorde bo zgodziła
@Mordeusz: piszesz

Jako, że od kilku dni się tutaj reklamuję (linki na dole), że robię rzetelne recenzje kobiecej urody (głównie twarzy)


a chwilę wcześniej piszesz taka laurkę jak powyzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie żeby mi to jakoś przeszkadzało, ogólnie tylko nieco dziwi zwłaszcza że jesteś podobno kagankiem niosącym mądrość reddita no i nie kojarzę Cię z tego typu akcji.

Chyba że to jakiś kejs ( ͡
Chyba że to jakiś kejs ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xetrov: Ano kejs, ale po co miałbym psuć zabawę racjonalnym wyjaśnieniem, przyznaję, że nieco bawią mnie gównoburze pod moimi ocenami. :)
Jakie sklepy spożywcze z dostawą do domu oprócz frisco i Tesco polecacie?


@Hannahalla: Wybacz, że wołam, ale po prostu mnie rozbrajasz :)

Taksówki w przeciwieństwie do Tesco przywożą nawet alko i panienki albo pewnie także chłopców, z domu wychodzić nie trzeba wcale, żeby mieć full service :)