Wpis z mikrobloga

#bmw #motoryzacja

opis odnośnika

Fajny samochód ale..

Samochód mam ponad rok w tym czasie przeszedl mase inwestycji nie bede wypisywal ich wszystkich bo i tak Polski naród ma wlasne zdanie na temat odnowy starych aut.. to za drogie to za tanie nie stac cie nie zawracaj gitary... powiem szczerze ze mialem na samo zawieszenie przeznaczone 6tys wyszlo ponad 18tys na wszystko mam paragony nie jest to wymysl , dlatego smieszą mnie bmki po 20tys 330i no ale pozniej jest jak jest wszystko sie sypie... ale taki jest nasz bidny naród jak za drogo tez zle a jak za tanio a dobrze zrobione to szukaja dlaczego tak jest cóż co kraj to obyczaj....


...no i na koniec...

Kup teraz tylko po wczesniejszych ogledzinach.. Prosze o konkrety bo wiekszość roku jestem za granica a czas to pieniądz :)


...to kwintesencja bycia bucem (hurr durr polacy robacy, u nas za granico to jest, grazyna zoba polak biedak mysli ze za 20 tysiency moze miec 15 letnie e46 he he he) i życzę właścicielowi żeby bujał się ze sprzedażą najbliższe dwa lata a pieniędzy włożonych w niego i tak nie odzyska.
  • 20
@JJOkocza: 52 tysiące za 16letnie E46... Przecież to jest jeszcze śmieszniejsze od Golfa 1.6 '05r "Fuck LPG" za 18tys, który gościł tutaj niedawno. Ciekawe c on robił w tym zawieszeniu za 18tys.
To ja w E38 za całe zawieszenie (prócz przednich amortyzatorów) dałem ok. 5-6k zł (zamienniki typu Lemforder czy Sachs - także raczej górna półka). Nie mam pojęcia na co wydał 18k zł, ale z drugiej strony możliwe, że bawił się w miejskiego rajdowca i pewnie jakieś sportowe "high performance" tam pakował.
@Arturrow: Nie mam pojęcia, na filmie masz jakieś gwinty, lemferdery, poliuretany #!$%@? muje dzikie węże :D najlepsze są do tego seryjne hamulce od 330i pomalowane na fioletowo wałkiem, i hucznie ogłoszone car audio polegające na wrzuceniu luzem tuby do bagażnika.
JJOkocza - @Arturrow: Nie mam pojęcia, na filmie masz jakieś gwinty, lemferdery, poli...
że bawił się w miejskiego rajdowca i pewnie jakieś sportowe "high performance" tam pakował.


@Pitex: Seby tego pokroju z reguły kończą z gwintem Ta-Tesco za 1500zł xD
@JJOkocza a mnie tam wygórowane ceny 330Ci cieszą, bo mam taką i o ile faktycznie za 20k nie da się jej kupić, to +50k to zdecydowana przesada, z racji wieku auta i powiedzmy sobie szczerze nie aż takiej unikalności, to nie jest M3. ( ͡º ͜ʖ͡º)
bo mam taką i o ile faktycznie za 20k nie da się jej kupić,


@kipowrot: Serio ceny 330Ci są na tyle wygórowane, że za 20tys nie da się zadbanego egzemplarza kupić? Nie zagłębiałem się aż tak, więc nie wiem. Jak tak to może i faktycznie dobrze, że skupiłem się na innym aucie.
@kipowrot: w Niemczech można kupić naprawde ładne 330i za 7 tysiecy euro, za 10 tysiecy już masz podłubane z dołożonym kompresorem, biorąc pod uwagę, że to są warunki niemieckie, nie wiem na co liczy sprzedawca.

@Krzemol: Serio i nie tylko 330Ci, plus dodatkowo nasycenie rynku tymi samochodami, ja sprzedając swoje e46 bujałem się prawie rok przy dość atrakcyjnej cenie, w końcu zjechałem z ceną dużo poniżej i udało się ją
@JJOkocza to bardzo dobre auto i ceny są adekwatne do tego co oferuje, ale niestety przez to ludzie, którzy mają truchla takich aut również winduja ceny i potem chcesz obejrzeć auto, cena wysoka, a tu trup ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Krzemol Tu nie chodzi o to, że nieda się kupić tylko oni mają takie fanaberie i szukają tylko i wyłącznie 3.0 z 6 skrzynią, mpakiem, vaderami cxy tapicerką w kolorze nieboszczyka itd. Jak się dobrze pochodzi to 3.0 się za 15-20k zł spokojnie kupi i szczerze mówiąc wolałbym za 10000zł doinwestować takie E46 po swojemu niż kupować za wygórowany hajs takiego strucla jak wyżej.
@Arturrow: > chyba z poliuretanami same amory z springami to koszt max 700zł do e46

Daj linka.
Za 700 samych amorów nie kupisz [nie mówie o najtańszych jakie sie uda wyszukać], a gdzie sprężyny, odboje, poduszki i oslony.

To jest właśnie tajemnica BMW, które się psują jak wjadą do PL ;)
@JJOkocza: i jeszcze te fotoszopowe bajery typu magiczny błysk świateł mijania... ;/ jak się bawił fotoszopem to pewnie w rzeczywistości nie tylko to bajerował, ale jeszcze coś innego miał do ukrycia
@Gabu: tu chodziło o nawiązanie do komentarza wyżej że ta-technix, mts itp nie kosztują 1500zł a ok 700zł i te 1500 to chyba z poli mu wyszło. Wiem ile kosztują części do bmw i wżyciu bym takiego plugastwa nie wsadził do moich 2 bm-ek.