Wpis z mikrobloga

Witajcie Wykopowicze!
Od około 5 lat pomagam pacjentowi mojemu (jestem fizjoterapeutą) "walczyć" z dystrofią mięśniową typu FSHD. Najprościej mówiąc jest to postępujący zanik mięśni. Postanowiliśmy podjąć próbę zebrania środków na eksperymentalne leczenie komórkami macierzystymi (od jakiegoś czasu leczenie to dostępne jest w Polsce, w Częstochowie). Niestety nie ma szansy na refundację z NFZ, a koszt ogromny. Piotr - bo tak mu na imię - jest podopiecznym Fundacji "Słoneczko" ze Złotowa i poprzez tą Fundację zbiera 1% z podatku oraz darowizny. Cel nadrzędny to oczywiście podjęcie wspomnianego leczenia.
Trwa czas rozliczania PITów. Jest wśród nas dużo osób, które nie mają pomysłu komu przekazać ten symboliczny 1%. A liczy się każda złotówka, i "każdy dzień" (choroba ma charakter postępujący).
W imieniu Piotra i swoim proszę o pomoc w postaci przekazania swojego 1% (czy też wpłat darowizn), ale też udostępniania danych Piotra znajomym, bliskim. Za pomoc w zbiórce wielkie DZIĘKUJEMY.
#polska #zdrowie #medycyna #wykop #pomoc #pomagajzwykopem #fundacja #1procent #darowizna #wykopefekt
pepperski - Witajcie Wykopowicze!
Od około 5 lat pomagam pacjentowi mojemu (jestem f...

źródło: comment_Rwacx6vYjOsmDYX4Qcnw2tc8RYa6K6O1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz