Wpis z mikrobloga

Szczerze? #!$%@?ć handlarzy autami, serio to banda #!$%@?ów i oszustów. Przepraszam tylko ten mały procent uczciwych. Jeśli szukacie auta to tylko krajowe i od osób prywatnych. Aha i darujcie sobie z "okazjami" bo wam wyjdą bokiem.

Nareszcie koniec poszukiwań. Znalazłem moje cudo. Honda Accord VII 2.0 155kucy 2006r 152tyś udokumentowanego solonowo i pewnego przebiegu. Garażowany, zero ognisk rdzy, ideał na lata. Niestety cena też nie mała bo 28,5 tysiąca cebulionów. Niestety zdążyłem na szybko zrobić tylko dwa zdjęcia, bo sam nie mogłem się nacieszyć. Szczególnie pozwolę sobie zawołać: @patrol798 @artur1792 @ropppson @WatchYourBack @Fromhell (uczestników wątku poświęconego wyborowi warsztatu w Kielcach)
#pokazauto #honda #chwalesie #motoryzacja
uszyk90 - Szczerze? #!$%@?ć handlarzy autami, serio to banda #!$%@?ów i oszustów. Prz...

źródło: comment_M6Ndouyuromnt6bY7f9LIunfhNQJ9aU9.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
@artur1792: mechanika pojazdowa Andrzej Czarnecki na Ślusarskiej 6A. Kurde niby dziupla z zewnątrz, ale w środku inna bajka sprzęt komputery i w #!$%@? ogarnięty koleś, który zdiagnozowal w sumie wszystko. Szczerze polecam.
@methanex: nie jestem z tych co #!$%@?ą na światłach ;)
  • Odpowiedz
@uszyk90: Również posiadam Acco VII z 2007r i jestem bardzo zadowolony. Szkoda tylko, że tak mało jest wersji z silnikiem 2.4 bo takie właśnie lepiej jest kupić.
  • Odpowiedz
@artur1792: akumulator, elektryke, zawieszenie, środek w sumie wszystko + przejażdżka no i widać że się znał
@grzech_u: szukałem w pierwszej kolejności, ale trafić i to nie po dzwonie czy bóg wie czym innym graniczy z cudem
  • Odpowiedz