Wpis z mikrobloga

Szczerze? #!$%@?ć handlarzy autami, serio to banda #!$%@?ów i oszustów. Przepraszam tylko ten mały procent uczciwych. Jeśli szukacie auta to tylko krajowe i od osób prywatnych. Aha i darujcie sobie z "okazjami" bo wam wyjdą bokiem.

Nareszcie koniec poszukiwań. Znalazłem moje cudo. Honda Accord VII 2.0 155kucy 2006r 152tyś udokumentowanego solonowo i pewnego przebiegu. Garażowany, zero ognisk rdzy, ideał na lata. Niestety cena też nie mała bo 28,5 tysiąca cebulionów. Niestety zdążyłem na szybko zrobić tylko dwa zdjęcia, bo sam nie mogłem się nacieszyć. Szczególnie pozwolę sobie zawołać: @patrol798 @artur1792 @ropppson @WatchYourBack @Fromhell (uczestników wątku poświęconego wyborowi warsztatu w Kielcach)
#pokazauto #honda #chwalesie #motoryzacja
uszyk90 - Szczerze? #!$%@?ć handlarzy autami, serio to banda #!$%@?ów i oszustów. Prz...

źródło: comment_M6Ndouyuromnt6bY7f9LIunfhNQJ9aU9.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
@rzydoMasonerya: no tak zawsze mogłem przecież kupić rozklekotaną audice i pokazać jaki to ja mam prestiż, albo 2 letnia fieste z silnikiem 1.1 czy coś tego pokroju ^^

@fairfax: wysoka cena jak dla mnie, ale to bedzie auto na dlugo no i bedzie po troszku jako narzędzie pracy
@cz4rnyy widzę że znawca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Jestem_Tutaj: @Flypho: @
  • Odpowiedz
@motoradk: zanim zacząłem szukac to tez się w sumie cieszyłem, ale jak już przyszło co do czego to się tylko wkurzałem jak juz miałem gdzies jechać. Trudny jest rynek samochodów uzywanych
@mesrs123: sprawdzenie sprzęgła przy podjeździe pod górkę na nizszych obrotach na trójce no i miejsca newralgiczne dla tego auta gdzie lubi byc rdza
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@annow tam jest lancuch, wymiana to raczej domena diesli. Co do napraw to zdaje sobie sprawe, ze nie sa tanie aczkolwiek nie drozsze niz u konkurencji i na pewno nie takie czeste jak u konkurencji
  • Odpowiedz
co w tym dziwnego? Kolega ma Toyotę 8 letnią 60 tys km.


@patrol798: Sam jeżdżę służbowym Avensisem z przebiegiem 120 tys. km a auto ma aktualnie 10 lat. Jest to jak najbardziej możliwe. Jestem również posiadaczem samochodu, który ma 20 lat i 26 tys. km przebiegu.

@uszyk90: Dobra cena. Szukałem jakiś czas temu aut w tym segmencie (w zasadzie nadal szukam, ale z racji natłoku zajęć i panujących
  • Odpowiedz
@Kejran: Niesamowitego nie ma chyba nic - ale to jest ocena subiektywna. Ale to zależny czego się oczekuje. Przed kupnem tego accorda robiłem przymiarki do Bety E60 i odpuściłem ze względu na awaryjność.
Zadam pokrętnie to samo pytanie, co w E60 jest takiego, ze potrafi kosztować np 40-50k z rocznika 2004?
Od zawsze lubiłem japońskie samochody i mam sentyment do Hondy i Toyoty. Jeździłem Civickiem 5, 6, Corolla E11, E12,
  • Odpowiedz
@UowcaTroli: zgadzam się z tobą! O wiele bardziej bym wolał, żeby auta miały te prawdziwe przebiegi np 350tyś 290tyś 410tyś itp itp bo przeciez ważne jest to W JAKIM STANIE JEST AUTO, moja mama ma wv polo z 2004r 250tyś najechane w stanie bardzo dobrym bo to auto było zadbane, wszystkie wymiany na czas cześci, oleje, filtry. Co z tego ze auto ma 170tyś jak ktoś katował do upadłego?
@
  • Odpowiedz
@Euphor: W seryjnym K20 to się zgodzę, w K24 jest już trochę lepiej.
Wystarczy pomodzić odrobinę i robi się znacznie lepiej. Stosunkowo niedużym nakładem z K24 można zrobić prawie 220KM i 260NM - a to już zaczyna żwawo jeździć.
  • Odpowiedz
@WielkaPolska: byli czasy, ale sie odkuwam powoli. Mini seria, ale i tak objade cokolwiek tam masz :-) a moj serwis znajomy udostepnil w tym tygodniu program na 200KM, wiec zmiany na wiosne :)
  • Odpowiedz