Wpis z mikrobloga

Szczerze? #!$%@?ć handlarzy autami, serio to banda #!$%@?ów i oszustów. Przepraszam tylko ten mały procent uczciwych. Jeśli szukacie auta to tylko krajowe i od osób prywatnych. Aha i darujcie sobie z "okazjami" bo wam wyjdą bokiem.

Nareszcie koniec poszukiwań. Znalazłem moje cudo. Honda Accord VII 2.0 155kucy 2006r 152tyś udokumentowanego solonowo i pewnego przebiegu. Garażowany, zero ognisk rdzy, ideał na lata. Niestety cena też nie mała bo 28,5 tysiąca cebulionów. Niestety zdążyłem na szybko zrobić tylko dwa zdjęcia, bo sam nie mogłem się nacieszyć. Szczególnie pozwolę sobie zawołać: @patrol798 @artur1792 @ropppson @WatchYourBack @Fromhell (uczestników wątku poświęconego wyborowi warsztatu w Kielcach)
#pokazauto #honda #chwalesie #motoryzacja
uszyk90 - Szczerze? #!$%@?ć handlarzy autami, serio to banda #!$%@?ów i oszustów. Prz...

źródło: comment_M6Ndouyuromnt6bY7f9LIunfhNQJ9aU9.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
Jeśli szukacie auta to tylko krajowe i od osób prywatnych.


@uszyk90: często gorzej niż od handlarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gratki, ładne autko. LPG wpadnie czy jesteś z tych, którzy mówią, że Hondy się z gazem nie lubią?
  • Odpowiedz
@uszyk90: gratuluję! Bardzo ładna. Uwierz lub nie, ale w tej sekundzie kiedy to pisałeś przypomniałem sobie, że rozmawialiśmy kilka dni temu i zastanawiałem się czy kupiłeś Akordeona. Czytam początek Twojego postu i myślałem, że nie kupiłeś jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech Cie wozi jak najdłużej!
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: skąd wiesz kiedy była zainstalowana, ludzie instalują bo dojeżdżają dalej do pracy po czym zmieniają robotę blisko miejsca zamieszkania. Kolega robi 60 km dziennie do pracy i też gaz założył co jest według mnie nieopłacalne.
  • Odpowiedz
@patrol798: Skorzystałem z twoich rad przy sprawdzaniu auta, aż mechanik się dziwił że nie ma nawet najmniejszych ognisk rdzy i tak dobrze zabezpieczone podwozie. Trochę mi się pofarciło. Akumulator przed następną zima do wymiany i kompleksowo hamulce no i tyle.
@WatchYourBack: zawory i być sumiennym z płynami
  • Odpowiedz
@Szkodzik: tak jest użytkowany od 3 lat i w sumie nie przeczytałem nigdzie o jakiś przeciwwskazaniach. Bardzo duzo ludzi ludzi ładuje w ten model gaz tylko trzeba być systematycznym i dbać szczególnie z zawory
  • Odpowiedz