Wpis z mikrobloga

@remek4x4: U nas można kupić na poczcie nawet pościel z Krainy Lodu () myślę że gdybym zapytał o namiot to też by się znalazł na zapleczu.
  • Odpowiedz
@remek4x4:
Miruny co się przed chwilą odjaniepawliło to ja nawet nie…
Idę sobie na pocztę z przesyłkami jak kulturalny Janusz biznesu i już w drodze przełączam swoją psychikę w stan wzmożonej cierpliwości. Zawsze to robię, bo prędkość obsługi w punkcie woła o pomstę do nieba (podobno gołębie szybciej na miejsce dolatują niż trwa samo nadanie przesyłki na poczcie xD ale to szczegół). Zbliżam się do dumnego napisu „POCZTA POLSKA”, bateria cierpliwości naładowana 100%, przez witryny patrzę i wstępnie oceniam sytuację.
- uff… tylko 3 osoby, ale spokojnie – myślę – 3 osoby nie oznaczają szybkiego załatwienia sprawy. Zwłaszcza, że standardowo na 3 okienka otwarte tylko jedno… na drugim tabliczka „przerwa” od chyba dwóch miesięcy, trzecie okienko z------e pierdołami niezwiązanymi z pocztą…
Wchodzę i grzecznie ustawiam się jako 4 osoba w kolejce. 99% Cierpliwości spokojnie powinno wystarczyć do końca dnia, ale wtedy właśnie słyszę to:
- kalendarze z Dżonem Połlem
  • Odpowiedz
@remek4x4: Pocztą rządzą stare peerelowskie pryki, tępe dziadygi przyspawane do stołków od Gomułki. A oto ich zajebiste pomysły marketingowe:
- nie idzie sprzedaż znaczków i przesyłek? sprzedawajmy kartki, zabawki, pasztetową i k---a może jeszcze benzynę (oczywiście po cenach większych niż gdzie indziej to więcej zarobimy)
- niebieskie logo? dziad usłyszał że czerwone znaczy dynamiczne, to zmienili na czerwone
- zróbmy jeszcze jeden zajebisty interes, postawimy wielki gmach w dzielnicy okrytej
  • Odpowiedz
@remek4x4: zawsze sie z tego smialem, ale potem pojechalem do chin. Oni tam na poczcie sprzedaja baniaki 5l oleju. W sklepach 1litr to moza gratis dostac do baniaka, mniej sie nie kupuje.
  • Odpowiedz
p-------a się wszyscy.
Ja w pn idę na pocztę po eurobiznes bo jest za 30 zeta. Taniej niż na alledrogo z wysyłką. A w moim wypizdowie się nie idzie tego kupić ;/
Wbrew pozorom - to wcale nie przeszkadza - a marż nie mają kosmicznych. Raczej rząd wielkości kilkunastu procent. i opłaca się kupić te szajsy na poczcie.

Więc wielki murzyński siusiak wam w pupy. o.
  • Odpowiedz
@choksondik: Dokładnie kwintesencja. Piękne przedwojenne kamienice i inne budynki a obok z------e bilbordami "skup palet Januszex" i "wulkanizacja stachu-pol". Powinni za to do sztumu wsadzac. A oglądając widoki podczas jazdy autem można dostać ataku padaczki od kolorów tych przydrożnych gówien.
  • Odpowiedz