Wpis z mikrobloga

@m__b nie jest to moja sprawa, ale ciekawi mnie czym kierowano się wyznaczając @Shepard na moderatora, bo o ile @Elfik32 pomimo lewicowych poglądów (powiedziałbym centrolewicowych) jest osobą spokojną, wyważoną, nie biorącą udziału w ideologicznych kłótniach to @Shepard jest fanatycznym lewakiem nagminnie zakopuje znaleziska, jest agresywny (nie mówię że jestem lepszy, ale dlatego nie nadawałbym się na moda) . Rozumiem,że trzeba dostosowywać się do polityczno-poprawnych standardów UE, ale wydaje mi się że jest to policzek dla osób zarejestrowanych na portalu (który uważany jest nota bene za prawicowy). Nie mogliście wziąć kogoś normalnego?;)
  • 180
  • Odpowiedz
Tak na przyszlosc, jakbyscie kiedys potrzebowali jeszcze jednego glosu w takiej dyskusji to wolajcie, nie zawiode, bede mial zawsze odmienne zdanie, pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Shepard: och, twierdzisz, żeś nie lewak, a głosowałeś na Palikota, który postuluje za wieloma rzeczami, którym niby się sprzeciwiasz. Jak to wyjaśnisz? Twoje czyny (głosowanie) są w tym wypadku bardziej znaczące, niż słowa.
  • Odpowiedz
@Chudy_: Nie wiem jak wygląda to u Ciebie ale u mnie jednorazowe zagłosowanie na jakąś partię nie jest równoznaczne z bezmyślnym popieraniem wszystkich jej postulatów i traktowaniem jej lidera jak nieomylnego guru. Wyjaśnię Ci to na dość banalnym przykładzie - doskonale znane są wypowiedzi Korwina na temat lekkiej pedofilii i tego jak powinno rozwiązywać się konflikty z żoną. Czy to, że popierasz Korwina znaczy, że będziesz lał swoją żonę a
  • Odpowiedz
  • 0
@mateuszo: no też tego nie rozumiem. Serio, bez ironii. Jego elektorat to wyłącznie gówniarze dla których ganja is maj lajf, zmanipulowani idioci (wystarczy posłuchać jego szkoleniowca i tego, jakim jest hipokrytą - przejrzeć archiwalne wywiady) albo lewusy i/lub po prostu reszta debili. Nie ma innej opcji, wybacz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Shepard: och widzę brak argumentów, jak mi przykro. I vice versa. Aha i jak coś to lsnlsn to nie ja. To, że jako modzi możecie widzieć IP użytkowników, co de facto ze strony Wykopu jest przestępstwem w związku z ustawą o ochronie danych osobowych (a skąd mam taką wiedzę odnośnie Wykopu, to zapytaj rudą dyplomatkę), to nie znaczy, że pisałem to ja albo że chociażby tak myślę.
  • Odpowiedz
@Chudy_:

1. Nie wiem czy zauważyłeś ale Ci odpisałem - to Ty mi nie odpisałeś. Tekst o braku argumentów ruszał mnie ~10 lat temu.

2. Twoje "argumenty" to zwyzywanie ludzi od szmat bez godności, gówniarzy, zmanipulowanych idiotów i debili, bo raczyli głosować na kogoś innego niż
  • Odpowiedz
  • 0
@Shepard: 1) no. Tak.

2) nie, bo ja nie głosowałem na nikogo w ostatnich wyborach, bo nie było na kogo. A to że ktoś głosował na lewaka tylko ze względu na kilka seksownych wg niego poglądów mając świadomość jaki nurt polityczny i ogólnie co sobą reprezentuje (i jeżeli ogólnie tego nie popiera), no to wybacz, ale dla mnie jest zwyczajną #!$%@?ą szmatą bez godności i honoru.
  • Odpowiedz
@Shepard:

1) No. Nie. No cóż - Twój problem

2) Sorry, ale jeżeli ktoś głosuje na kogoś tylko ze względu na to, że parę rzeczy odpowiada jego światopoglądowi, a ogólnie jest świadom tego, jaki światopogląd i nurt polityczny reprezentuje i jeżeli mimo wszystko go popiera (nie zgadzając się z wieloma jego poglądami i ogólnie nie popierając tego nurtu), to jak dla mnie jest zwykłą #!$%@?ą szmatą bez honoru, wybacz. Sad
  • Odpowiedz
  • 0
@Supercoolljuk2: oczywiście że na partię JKM-a, bo mimo że są rzeczy z którymi się z nim nie zgadzam, to jest ich niewiele i nie mają większego znaczenia w przeciwieństwie do #!$%@?łych lewusów.
  • Odpowiedz