Wpis z mikrobloga

@m__b nie jest to moja sprawa, ale ciekawi mnie czym kierowano się wyznaczając @Shepard na moderatora, bo o ile @Elfik32 pomimo lewicowych poglądów (powiedziałbym centrolewicowych) jest osobą spokojną, wyważoną, nie biorącą udziału w ideologicznych kłótniach to @Shepard jest fanatycznym lewakiem nagminnie zakopuje znaleziska, jest agresywny (nie mówię że jestem lepszy, ale dlatego nie nadawałbym się na moda) . Rozumiem,że trzeba dostosowywać się do polityczno-poprawnych standardów UE, ale wydaje mi się że jest to policzek dla osób zarejestrowanych na portalu (który uważany jest nota bene za prawicowy). Nie mogliście wziąć kogoś normalnego?;)
  • 180
  • Odpowiedz
@dziadekwie:

Ryu znieważał matkę Sagittariusa i kogoś jeszcze, przy okazji wyzywając obrońców kibiców od cip, skończyło się na usunięciu tych komentarzy. Na dodatek były jeszcze inne komentarze, które powiedzmy sobie szczerze były mocno wulgarne.

@mateuszo:

Dlatego ciekawi mnie opieszałość moderacji, cóż nie ukrywajmy, że użytkownicy są różnie traktowani. Są tacy, którzy za lekką obrazę dostają bana i są tacy, którzy za dość mocne wulgaryzmy mają tylko usuwane
  • Odpowiedz
@Shepard: O LOL a więc się wydało, że jesteś lewakiem! :<

A tak serio to współczuję Ci, że musisz się męczyć z takimi kretynami, którzy to widzą świat jedynie w dwóch barwach, albo jesteś z nimi, albo jesteś lewak i koniec.

Człowieka nie było trochę na wykopie i go takie rzeczy omijają...
  • Odpowiedz
@Elfik32:

Skoro znalazłem ten temat pozwól, że zadam pytanie. Jak to jest, że za użycie słowa "bydło" (nie skierowanego do żadnej osoby personalnie, a do grupy), otrzymuje się dwutygodniowego bana, zaś za nazwanie kogoś personalnie "#!$%@?, #!$%@? i #!$%@?", bądź za słowa "jesteś #!$%@?", moderator tylko usuwa dany komentarz, aby zatrzeć ślady?

To akurat wygląda naprawdę dziwnie, że osoby o poglądach zbliżonych niektórym moderatorom, nie dostają banów za "cięższe wykroczenia", zaś za stosunkowo błahe osoba o często innych poglądach, otrzymuje aż dwa
  • Odpowiedz