Wpis z mikrobloga

@m__b nie jest to moja sprawa, ale ciekawi mnie czym kierowano się wyznaczając @Shepard na moderatora, bo o ile @Elfik32 pomimo lewicowych poglądów (powiedziałbym centrolewicowych) jest osobą spokojną, wyważoną, nie biorącą udziału w ideologicznych kłótniach to @Shepard jest fanatycznym lewakiem nagminnie zakopuje znaleziska, jest agresywny (nie mówię że jestem lepszy, ale dlatego nie nadawałbym się na moda) . Rozumiem,że trzeba dostosowywać się do polityczno-poprawnych standardów UE, ale wydaje mi się że jest to policzek dla osób zarejestrowanych na portalu (który uważany jest nota bene za prawicowy). Nie mogliście wziąć kogoś normalnego?;)
  • 180
  • Odpowiedz
@Shepard: Po prostu taka prawa, więc trzeba reagować jak ktoś rzuca moim zdaniem bezpodstawne zarzuty (w odniesieniu do tego, że Twoje poglądy mają wpływ na moderowanie). Swoją drogą, życie moda jest straszne i tyle, no chyba że jest anonimowy, a na Wykopie ma to chyba faktycznie sens, bo często za dużo tutaj emocji.
  • Odpowiedz
@histeryk_13: Powiem Ci tak: bycie jawnym modem ma swoje plusy - największym jest to, że jak ktoś ma jakąś sprawę, to może do mnie napisać, np. ostatnio ktoś pomylił się w opisie znaleziska, była prawie druga w nocy, ale byłem jeszcze online i spytałem co mu poprawić, żeby nie musiał pisać na kontakt. Tak samo jeśli ktoś ma jakieś pytanie typu "jaki jest ban za X?", "dlaczego Y dostał(a) bana"
  • Odpowiedz
Jeszcze ja chciałem się włączyć w dyskusje jako przedstawiciel skrajnego centrum, tylko skrajni centryści powinni być modami, bo oni zwalczają wszystko, co nie jest skrajnym centrum. Dlatego sprawiedliwie zwalczalibyśmy lewactwo, prawactwo, ich pochodne, jak rownież umiarkowane centrum. Reasumując: skrajni centryści na modów, wkrótce przejmujemy wykop, strzeżcie sie, alleluja, do przodu i arrivederci.


@stekelenburg: Mądre!
  • Odpowiedz
@Shepard: Sam byłem modem na paru forach w tym jednym całkiem dużym i raczej bym się nigdy więcej na to nie pisał, za dużo czasu i często nerwów to zjada. No ale Ty radzisz sobie całkiem dobrze, więc tak trzymać.
  • Odpowiedz
Mieliśmy dowiedzieć się tutaj dlaczego niektórzy uważają, że Shepard jest złym moderatorem, tymczasem dostaliśmy jedynie słabe wyrzuty i odwołania do poglądów politycznych.


@Elfik32: Moim zdaniem @Shepard: jest najlepszym moderatorem. Chociaż znam tylko dwóch (ale drugi kibicuje Realowi, więc nie można powiedzieć, że się nadaje na to stanowisko :)). W ogóle o czym tu dyskutować? Macie dobrego moderatora i sfrustrowanych ludzi, którzy wyżywają się na kimś, kto nie chce
  • Odpowiedz
Przepraszam ze tak bez uprzedzenia ale... ja #!$%@?ę co tu się dzieje?! Wy i te Wasze poglądy polityczne, ten lewak! a ten prawak! a tamten kosmita, skąd te sztywne ramy?

Ja zgadzam się z niektórymi pomysłami jednych, z innymi drugich i z jeszcze innymi trzecich i czwartych i... zwyczajnie mam w dupie przynależność partyjną czy inną. Po #!$%@? się szufladkować? Jakieś to dzikie takie:/
  • Odpowiedz
Ja zgadzam się z niektórymi pomysłami jednych, z innymi drugich i z jeszcze innymi trzecich i czwartych i... zwyczajnie mam w dupie przynależność partyjną czy inną. Po #!$%@? się szufladkować? Jakieś to dzikie takie:/


@IILS: Dokładnie tak jak piszesz!

@Shepard: Nie masz za co, odwalasz dobrą robotę i jak czytam komentarze takich osób jak @Vhetman: który pisze, że jesteś fanatycznym (lol) lewakiem, zarzuca Ci, że zakopujesz
  • Odpowiedz
@Vhetman: Nie kop sie z dziećmi. Shepard ma tu swoich wyznawców wiernych giermków z Clerasilem na twarzy którzy niedługo go beatyfikują za życia, przecież to taki obiektywny i zmęczony życiem moderatorek. Na tym serwisie panują podwójne standardy za "matolstwo" dostaje się bana, za nazwanie kogoś per #!$%@? i #!$%@? nawet upomnienia nie ma. Ale czego sie spodziewać jak admin cieszy sie jak dziecko z wizerunku Kaczyńskiego stylizowanego na Mao. Shepard
  • Odpowiedz
Jestem prawackim modem tego wątku i będę usuwał nieodpowiednie treści (zastrzegam że moje poglądy nie wpływają na ocenę wypowiedzi- naprawdę)
  • Odpowiedz