Wpis z mikrobloga

@m__b nie jest to moja sprawa, ale ciekawi mnie czym kierowano się wyznaczając @Shepard na moderatora, bo o ile @Elfik32 pomimo lewicowych poglądów (powiedziałbym centrolewicowych) jest osobą spokojną, wyważoną, nie biorącą udziału w ideologicznych kłótniach to @Shepard jest fanatycznym lewakiem nagminnie zakopuje znaleziska, jest agresywny (nie mówię że jestem lepszy, ale dlatego nie nadawałbym się na moda) . Rozumiem,że trzeba dostosowywać się do polityczno-poprawnych standardów UE, ale wydaje mi się że jest to policzek dla osób zarejestrowanych na portalu (który uważany jest nota bene za prawicowy). Nie mogliście wziąć kogoś normalnego?;)
  • 180
No racja jeszcze @Lord_Blizzard, tutaj ciężko wyczuć, ale też powiedziałbym że osoba o centrolewicowych poglądach, z tym że podobnie jak Elfik dość spokojna, nie można się przyczepić. Rozumiem,że władza ma swoje sympatie i poglądy, ale miejcie szacunek do użytkowników.
@Vhetman: Ja, ja... ja nawet nie wiem jak skomentować to, że jestem agresywnym fanatycznym lewakiem, moje bycie moderatorem to dostosowanie się do polityczno-poprawnych standardów UE, każdy administrator i moderator jest (centro)lewakiem a ja jestem nienormalny. Dlatego zostawię to bez komentarza.

Jedne co to mogę ustosunkować się do oskarżenia o zakopywanie - zakopuję naprawdę dużo i nie kieruję się nickiem. Jeśli nie wierzysz, to przejrzyj swoje znaleziska - część wkopałem,
@Elfik32: Dlatego o Tobie nie rozmawiam, nie przeszkadzasz mi jakiekolwiek poglądy masz (ciekawostka: lubisz muzułmanów, ale jesteś antysemitką;] ) A Shepard, chwalony przez społeczność? którą społeczność? tych paru trolli z mikro?