Wpis z mikrobloga

AMIĄCA WIADOMOŚĆ ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ

Czy @lubiesernik usunął konto przez przypadek? A może w to zaskakujące zniknięcie zamieszana jest szajka łowców organów, prowadzona przez mirabelke o jakże sugestywnym nicku @mojekotlety?

Reporterzy śledczy demaskatorskiego czasopisma #wmiednicyprawdy, ryzykując własnym życiem, zdołali przeniknąć do siatki handlarzy ludzkimi organami.
Poniżej znajduje się stenogram z rozmowy przeprowadzonej z siepaczem @mojekotlety, @d0t3r – em, ujawniający makabryczne fakty.

„tak, @lubiesernik to była moja robota, moja i @94pk217 hehe. Podpadł kotlecikowi, bo dodał rodzynki do sernika. Żebyś wiedział, @sikzmiednicy, jak się wściekła, gdy się dowiedziała… kazała się tym zająć, no to się zająłem. Wyrwałem chwasta.”

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że @lubiesernik został zmielony na kotlety i sprzedany znanemu restauratorowi @Gruby_Mirek.

Czy społeczeństwo Mirkopolis może czuć się bezpiecznie? Czy kolejni zaginięci mikroblogowicze znajdą się na naszych talerzach? Czy @mojekotlety naprawdę sprzedaje organy?

Nie ma dowodów na to, że tak nie jest.

obserwujcie tag #wmiednicyprawdy, codziennie soczyste plotki na temat gównocelebrytów

#gownowpis #afera
  • 2