Wpis z mikrobloga

  • 15
@charlesRN: na szczęście aż tak cienkiej wypłaty nie mam, na diecie czokoszokowej można coś tam podjeść ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@PanBekon: grałam raz na 'rzuć kostką' :) takie na kminienie dość, podobało mi się ale nie każdemu musi podejść, pytanie jakie gry lubisz :) motyw z komórką ciekawy też. w am76.pl jest teraz na promocji, pojechałam jak zwykle po małe zakupy... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanBekon: zajebiste. Ale po pierwszej rozgrywce wydaje się #!$%@? ;) nie wiem jak u Ciebie z wprawą łapania zasad, ale na pierwszy raz proponuję grę z kimś kto ogarnia. Zasad dużo, instrukcja relatywnie skomplikowana, ale frajda... niesamowita. Wspaniała gra na kombinowanie, używa aplikacji na smartfona, co ułatwia i przyspiesza rozgrywkę, dość humorystyczna. Jak dla mnie 10/10.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sarseth: o rany, jak to, nie będzie pasował...? ( ͡° ʖ̯ ͡°) czyli muszę coś dokupić...? ( ͡º ͜ʖ͡º)
byłam ciekawa czy ktoś to zauważy ;)
  • Odpowiedz
@absinth: uuu... Pandemic Legacy. Miodna gra, miodna. Zazdroszczę, sam bym chętnie raz jeszcze zagrał z dobrą ekipą, a sam czekam na Sezon 2.
7 Cudów Świata też dobre, sam mam wersję Pojedynek - w sam raz dla dwojga.
Od siebie poleciłbym jeszcze kraciankę "Na chwałę Rzymu" :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ja-qb: na pandemię namówił mnie kumpel, kupiliśmy na spółkę ;) boję się 'psucia' gry trochę (ja nawet notesów nie lubię używać)...
7 cudów mam pojedynek od dawna (ten dodatek co leży to do pojedynku właśnie) a brakowało mi nie za trudnej, nie stricte imprezówki na więcej osób (4+) ;)
i zlituj się, nic nie polecaj, wypłata nie taka słaba ale też nie zarabiam milionów... a potrzebuję jeszcze t.i.m.e. stories, posiadłości szaleństwa,
  • Odpowiedz