Wpis z mikrobloga

@absinth: niedługo znów lecę do Polskie i znów planuję wydać kupę kasy na planszówki. Ostatnio było to Pandemic Legacy i Kolejka. Wcześniej Gra o Tron, 7CŚ: Pojedynek, Na Chwałę Rzymu i dodatek do Smash Upa: Zew Cthulu :D

Kusi ponowne kupienie Pandemic Legacy (tym razem w wersji czerwonej) i ponowne rozegranie kampanii. Ta gra jest genialna. A fakt darcia kart i niszczenia planszy tylko wzmacnia ten efekt. Każda rozgrywka coś
  • Odpowiedz
@PanBekon: Dla mnie Alchemicy to przeciętniak. Tak jak lubię mózgożerne gry tak po Alchemikach byłem nieprzyjemnie zmęczony rozgrywką. Trzy razy próbowałem i za każdym razem chciałem tylko dograć do końca i mieć to za sobą. Jest innowacyjna jeśli chodzi o użycie aplikacji, jest świetna graficznie, doskonała zawartość w porównaniu do ceny.
  • Odpowiedz
@FeniEnt: Zawsze możesz poszukać używanych planszówek, taniej o 10-30% zazwyczaj a stan niczego sobie, sam kupuje nówki, ale kilka używanych też mam i ich zakup był jaknajbardziej dobrym pomysłem :)
  • Odpowiedz
  • 0
@dzoli: nie jest źle, takie podstawy, musisz zobaczyć co lubisz i w tę stronę iść :) czym są koty? :3 nie znam :(
@FeniEnt: kradnę kasę programistom 15k ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ja-qb: ale... ale przecież mając legacy podobno można potem grać jak w zwykłą Pandemię...? ( ͡° ʖ̯ ͡°) btw. czerwona i niebieska się ponoć niczym nie
  • Odpowiedz
@absinth: po rozegraniu Legacy nadal można grać w zwykłą Pandemię... tyle, że tę planszę wolę oprawić w ramkę i powiesić na ścianie :)
Tak, czerwona i niebieska mają tę samą kampanię. Tyle, że chętnie rozegram raz jeszcze tę kampanię, bo rezultat może być inna i i rozgrywka z innymi osobami będzie inna.
  • Odpowiedz
@absinth @Ja-qb Obie wersje Pandemic Legacy różnią się tylko pudełkiem. Teoretycznie grać można - praktycznie pół planszy jest zawalone naklejkami z Legacy, więc ciężko się ogarnia. Do tego jest szansa że jakaś karta z podstawowej gry zostanie zniszczona.
  • Odpowiedz
  • 1
@RottenKitten: łoooo... ()
monopoly mam dwa razy bo jedno moje z dzieciństwa a jedno (kompletne) dorwałam w lumpeksie za 13zł ;) i ostatnio prawie wymieniłam na inną grę! (w końcu dałam koledze zombie! w zamian za enclave, ale najpierw chciał monopoly ;))
  • Odpowiedz