Wpis z mikrobloga

Martwi mnie ogólnie, że młodzież nie słucha klasyki. Ile osób znacie które skojarzą "Praise The Fallen"? No dramat zupełny. Nie wiem czemu tak jest. Jezusmaria no nie znać "Praise The Fallen" to dla mnie jest nie do pomyślenia. A młodzież nie zna. Woli Crystal Castles i tam nie wiem co jeszcze jest popularne. Sam bardzo lubię Crystal Castles ale przecież nie można nie znać "Praise The Fallen" moim zdaniem. A ja jak żyję nie spotkałem przypadkiem kogoś kto uwielbia wczesne płyty VNV Nation. Raz #!$%@? kumajcie wchodzę z listami do takiej firmy jednej i słyszę jakby znajomą muzykę i tak przez chwilę się zamyśliłem i nagle "o #!$%@? tutaj leci "Thunder Perfect Mind" Current 93!" no byłem w szoku. Siedziała tam jakaś dziewczyna więc od razu pytam się jej "to pani tego słucha?!?!" a ona na to "aaa nie to kolega, wyszedł na chwilę" i tam powiedziałem "aha" rozczarowany i wydałem jej listy a ten typ wrócił w międzyczasie więc ja do niego od razu "to pan słucha Current 93?" a ona też od razu zajarany "Tak! Pan też?" :D i tak sobie trochę pogadaliśmy tak nieśmiało i w ogóle bo wiadomo dziwna sytuacja :) Ustaliliśmy, że obaj uwielbiamy Current 93 i poszedłem sobie. Miło było :D #muzyka #elektro #neofolk #apocalypsefolk #takbylo
blekitny_orzel - Martwi mnie ogólnie, że młodzież nie słucha klasyki. Ile osób znacie...