Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?.
Znam jednego ziomka, chodziliśmy razem do równoległych klas w liceum. Bardzo cichy i nieśmiały chłopak, który między zdaniami był obgadywany za swój wygląd i swoje wyobcowanie. Po pierwszym roku to minęło i raczej nikt mu już nie dokuczał i tak sobie żył przez 3 lata, w gronie swojej małej grupki znajomych.
Typ bardzo wierzący, Bóg na pierwszym miejscu, co roku pielgrzymki, obozy z kościoła, na bank z rodziny typowych katoli, chyba już od dzieciaka jako ministrant. Co niedziela w kościele, w szkole pod wodzą katechetki uczęszczał do grupy, która robiła przedstawienia na ważniejsze święta. Czysty jak stópki nowonarodzonego Jezuska.
Dziś rano jakoś przypadkowo wychwyciłem jego post na fejsie, że prosi o modlitwę bo jutro zaczyna chemioterapię.
Jeżeli jest jakiś Bóg, to go #!$%@? szczerze nie rozumiem.
#wiara #mirkomodlitwa dodam, bo wiem że niektórzy pomagają sobie nawzajem, więc może nieznajomemu też ktoś pomoże
  • 126
  • Odpowiedz
@sromer: Jak to tak czytałem to myślałem że na końcu będzie o tym że wczoraj się dowiedziałeś że dał plusika na nocnej..

a wracając do tematu to sprawa słaba ( ͡° ʖ̯ ͡°) wierzący czy nie z rakiem ciężko wygrać.
  • Odpowiedz
@sromer: XXI wiek a ludzie dalej wierzą w jakieś bóstwa i inne pierdoły.
Jak ktoś ma wątpliwości co do tego czy Bóg istnieje niech się przejdzie do Szpitala na oddział Onkologii dziecięcej.
A skoro w tym przypadku Bóg istnieje to ch(j z takim bóstwem,
  • Odpowiedz
@HaDwaO: X wiek - ludzie dalej wierzą w jakieś bóstwa i inne pierdoły. XXX wiek - ludzie dalej wierzą w jakieś bóstwa i inne pierdoły. Wiara jest okej, każdy ma prawo wierzyć w co mu się podoba ;)
  • Odpowiedz
@sromer Jeśli chcesz wierzyć w boga, musisz przyjąć, że jego "wyroki są niezbadane". Zwyczajnie nasz umysł nie jest w stanie pojąć jego decyzji. Nie rozumiem, o co ten ból dupy.
  • Odpowiedz
@magral: dokladnie jak ksiadz molestuje dzieci to tylko dla bozego wielkiego planu, nie ma co sie oburzac a tym bardziej przeszkadzac, jan pawlacz to wiedzial i dlatego kryl pedofilu wszystko. W trosce o boski plan
  • Odpowiedz