Wpis z mikrobloga

@Kempes: Ale o czym to koleś gada? Koleś od Tuska pieprzy, że Trump wyciąga rękę do Putina więc przypominane mu jest, że Obama też to zrobił. No ale hurr durr nie zrobił tego po aneksie Krymu, no po aneksie Krymu może nie ale po ataku na Gruzję już tak. Rozumiesz hipokryzję? I nie ten cały Iwo to nie ja, nie wiem do czego dążysz.
@elementubioru: ahhh... rozumiem, wszystko wina Tuska, a jak ni jego wina to przynajmniej jego imię trzeba przy okazji nadmienić, żeby się utrwaliło. Tacy jak ty to powinni winnice sobie kupić i tak "wina Tuska" produkować ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Myrten: No ale sam konflikt w Osetii zaczął się dużo wcześniej. W każdym razie to są tereny, które sa Gruzińskie ale się zbuntowały i trzymają na nich łape Rosjanie. Dobrze, że hamerykanie spowodowali wycofanie się Rosji na poprzednie pozycje, któe zajmowali przed konfliktem z 2008.
@elementubioru: Cóż... tłumaczenie, że tarcza jest potrzebna przeciw rakietom z Iranu już się nie sprzeda, skoro unormowano stosunki z tym krajem. Więc widać amerykanie zrezygnowali z tary żeby nie drażnić Rosji.
Tak, Trump to populista i mam nadzieję, że nie popsuje dużo przez ta jedna jedyną swoją kadencję ( ͡º ͜ʖ͡º)