Wpis z mikrobloga

Poprzedni wpis odnoście studniówki: klik

Otrzymałem kosztorys (główny cel). Wygląda następująco. Zastanawiające są dekoracje za 12 000 zł. Mam nadzieję, że zobaczę w sobotę te dekoracje za tyle kasy. Co do kabaretu - nie będą to żadne osoby zewnątrz, kabaret organizują uczniowie. Po co 1000 zł na organizację kabaretu przez uczniów też może być zastanawiające, jego tematem ma być mniej więcej "śmianie się z nauczycieli", w każdym razie nie będzie wymagał żadnych rekwizytów ani specjalnych strojów. O innych kosztach trudno mi mówić. Coś tam słyszałem, że wynajęcie ochroniarza to jakieś 400 zł w pubie czy coś. Tutaj chyba nie potrzeba aż tak silnej "ochrony", a jedynie sprawdzających listę. Macie wykaz, możecie przeanalizować. Ja jeszcze po studniówce się do tego odniosę. Może będą fajerwerki, fontanna czekoladowa i coś jeszcze - w końcu takie dekoracje to mogą rzeczywiście kosztować. Czekam na waszą ekspertyzę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ps. Jeśli macie pomysły, co dalej z tym robić (bo już widzę jakie są opinie na temat kosztów) to piszcie w komentarzach. Dowód na wydatki już jest, tak więc myślę, że można coś wymyślić.

#studniowka #zalesie #oszukujo #januszebiznesu
Pobierz artur200222 - Poprzedni wpis odnoście studniówki: klik

Otrzymałem kosztorys (główn...
źródło: comment_VlfMQFuKjdKdxGg6W3Xi0SQovVoilv8h.jpg
  • 274
zdjec i filmow ze studniowki nikt nie oglada, a jesli juz to z zazenowaniem. Wystarczylby jeden znajomy, rodzic lub mlodszy uczen, ktory obskoczylby kilka zdjec na wejsciu, gdy jest rozdanie kwiatow, polonez i wszyscy sa jeszcze ladni, usmiechnieci i trzezwi. Kilka grupowych i elo. Doslownie 15 fotek, tyle trzeba.


@skethoo: Tutaj jesteś akurat w wielkim błędzie. Znalazłem pierwszą lepszą galerię ze studniówki http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/studniowka-na-pge-arenie-w-gdansku-tak-bawili-sie-uczniowie,3222971,artgal,t,id,tm.html i takie zdjęcia ogląda się z przyjemnością. Naprawdę
@artur200222: takie przekręty to chyba w każdej szkole były. Jak byłem na swojej studniówce to też liczyli sobie 300zl od osoby, a było to 7 lat temu. Przekręt jak #!$%@?. Tlumaczenie. Nie chcesz płacić, nie idź. Wtedy dopiero powstawały domy weselne, jakie obecnie są w każdym mieście. Zapytaliśmy się w jednym z bardziej znanych hoteli ile będzie kosztować zorganizowanie takiej studniówki z kateringiem. Kierownik stwierdził że ok 250 zł z bajerami.
To akurat mogą być zdjęcia zrobione przez reporterkę tego portalu. No i wybrali sobie ładnych ludzi do galerii :P


@olewales: Dokładnie o to chodzi żeby przyjemnie się oglądało zdjęcia. Bez naśmiewania się, bo ktoś dziwnie jadł dewolaja i akurat mu zrobił zdjęcie.