Wpis z mikrobloga

A więc panowie wczoraj chyba miał ktoś zły dzień, mafia sportowa przegrała z piłkarzami. Mianowicie chodzi o wczorajszy sparing pomiędzy Pogonią Szczecin a Astrą. W okolicach 40 minuty w azjatyckich bukmacherach kurs na to że w 1 połowie padnie bramka w okolicach 1.85 w europejskich bukach w okolicach 3. Wiadomo że azjatyckie miały jakieś informacje, prawdopodobnie sędzia miał się tym zająć i wszystko miało wyglądać pięknie.

Gdy nadeszła 45 minuta sędzia wziął się do pracy, najpierw podyktował jedenastkę dla drużyny gości ale oni chyba nie do końca wiedzieli dlaczego i jej nie wykorzystali, jako że pewnie sędzia był dobrze opłacony to nakazał powtórzyć karnego, którego tym razem inny zawodnik Astry przestrzelił. Minutę później pojawił się karny dla Pogoni, którego również zawodnik nie trafił.

Ciekawe jak dobrze opłacony był sędzia i z jakimi stawkami grali ludzie u bukmacherów ale na pewno sędzia tego spotkania nie będzie dobrze wspominał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bukmacherka #sport #pilkanozna #pogonszczecin
zajebotka - A więc panowie wczoraj chyba miał ktoś zły dzień, mafia sportowa przegrał...

źródło: comment_KNRisiJbwaBUdNDKgO0pDsbT8lYtqStb.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@ambiwalentny_dzieciak: Mój błąd, moja pomyłka z tym że buki wiedziały bo zapomniałem o tym że tam kursy spadają automatycznie przy dużej gotówce w porównaniu do europejskich gdzie większość takich akcji robiona jest ręcznie. W każdym razie ktoś musiał dość mocno zagrać ten zakład więc nie zmienia to faktu że sędzia próbował temu komuś pomóc, bądź sam chciał przewidzieć wynik i ustawić się na jakiś czas w przód.
  • Odpowiedz