Wpis z mikrobloga

Pomimo tego, że zaledwie garstka mirków, ale jednak, już zaczęła się dochodzić co i jak - wyjaśniam sposób korzystania z tagu #agentwplywu - stosujemy go zawsze łącznie z nickiem osoby (najlepiej w formie [@"nick" to #agentwplywu]), która notorycznie dopuszcza się propagandy (godzącej w dobre imię naszego kraju, narodu, ogólnie pojętych interesów etc.), promuje pedagogikę wstydu i inne podobne metody, np. w komentarzach, na mirko i wszędzie gdzie da się to zaobserwować, nie tylko na wypoku (może być też Twitter, Facebook, YT itd.). Dzięki temu, taki wpis może zostać "zaplusowany" / "zalajkowany" przez osoby, które mają podobną opinię o "agencie". Natomiast osoba postronna przeszukując ww. tag, może zobaczyć coś na kształt ratingu "agenta", dzięki czemu będzie mogła ocenić wiarygodność jego wypowiedzi.

Przy okazji wyjaśniam kim jest agent wpływu - https://pl.wikipedia.org/wiki/Agent_wp%C5%82ywu .

Wyraz "troll" (tak często nadużywany w internetach), nie jest tożsamy z pojęciem "agenta wpływu", więc proszę mirki nie stosujcie go w tym znaczeniu. Troll przede wszystkim kojarzy się niewinnie, z niedowartościowanym dzieciakiem, spędzającym całe dnie przy komputerze, który z braku innych zajęć i kolegów robi głupie żarty i wdaje się w bezcelowe potyczki słowne, tylko po to, żeby maksymalnie zdenerwować adwersarza. Troll z reguły jest nieszkodliwy, natomiast agent wpływu wprost przeciwnie.

(tag jest niezależny od sympatii politycznych)

Może na ostatniej fali internetowego patriotyzmu i wypromowanych przez nią tagów tj. #germandeathcamps #germannotpolish #germannotnazi , uda się wypromować również #agentwplywu by funkcjonował w globalnej świadomości.
  • 29
  • Odpowiedz
@Ine3dmoney: Nie wiem na co sobie nadepnąłeś ani po co się tłumaczysz, skoro nie ma z czego... Ciesze się, że mogłem poszerzyć choć odrobinę Twój szeroki już ( ͡° ͜ʖ ͡°) horyzont.
  • Odpowiedz
(tag jest niezależny od sympatii politycznych)


@h2so3: Zapamiętane. Ale aby byc uczciwym wnoszę o linkowanie powodu (komentarza, znaleziska) aby było jasne kto tu jest agentem wpływu. Ot np.

@MattJedi #agentwplywu za wykop i jego opis: http://www.wykop.pl/link/3574171/a-propo-wypowiedzi-stonogi-o-michalkiewiczu-w-programie-skandalisci-polsat/ Powód: Propaganda dyskredytująca w stylu #60groszyzawpis związana z gorącym znaleziskiem
  • Odpowiedz
@grubson234567: Jakież to znamienne że Wy, agenci wpływu, próbujecie się na mnie mścić za to, że kilka razy wytknąłem Wam kłamstwa i manipulacje w znaleziskach, nazywałem Was po imieniu, a więc agentami wpływu. Tag #agentwplywu również jest dla Was wielkim bólem, i chyba w jakiś sposób musiałem się przyczynić do jego rozpromowania, że tak mnie teraz nienawidzicie. Dla osób trzecich: zasypują mnie zgłoszeniami przeciwko mnie, oskarżają mnie co
  • Odpowiedz
@MattJedi: Spokojnie, przecież może się tak zdarzyć, że tag zostanie wykorzystany niezgodnie z przeznaczeniem, ale co chcesz z tym zrobić? Zamysł jest jasny, wielokrotnie tagować ludzi szkodliwych, z lewa, z prawa i ze środka - zaznaczam szkodliwych. To, że ktoś Cię raz otagował, nic nie znaczy (każdy może przejrzeć Twoją aktywność na wypoku i samemu ocenić jaka jest prawda).

Przejrzałem dyskusję dot. znaleziska jak i samo znalezisko, które linkował @
  • Odpowiedz
@h2so3: Ale ja nie o tym że mnie tamten synek otagował. Po prostu z tego co patrzę na ostatnie zdarzenia na wypoku, to mam wrażenie że trafiłem do nich na listę do odstrzału. Być może także za to, że wytykam im to, że są agentami wpływu. A to że są zazwyczaj nieudolni w swoich działaniach, to już inna kwestia.

Zresztą tu nie ma o czym gadać. Jeśli widzę kogoś kto
  • Odpowiedz
@MattJedi: No i dobrze, tak powinno się postępować. Zakładam, że "oni", o których piszesz, to ta zorganizowana grupa o nazwie "neuropa". Nic nie poradzisz, pewnie siedzą w piwnicy u Michnika i klepią, może kiedyś im zabraknie funduszy. Ew. może to zwyczajnie pożyteczni idioci, którzy tak jak kodziarze i aktualnie protestujący w USA, prawdopodobnie cierpią na "zlibtardowienie" - to jest dopiero dramat.
  • Odpowiedz