Wpis z mikrobloga

takie pytanie, dlaczego Polacy chcą tak koniecznie zniesienia wiz do #usa? przecież z tego co się orientuje wcale nie ciężko jest dostać taką wizę a tym którzy się tego domagają to chyba marzy się bilet w jedną stronę o czym amerykanie wiedzą i dlatego też tych wiz nie zniosą. W dodatku niektórzy myślą, że jak zniosą wizy to będą mogli tam na zarobek jeździć/legalnie pracować xD.

#trump
  • 39
  • Odpowiedz
dlaczego Polacy chcą tak koniecznie zniesienia wiz do #usa?


@ciachostko: Dlatego że chcemy być traktowani jak partnerzy a nie kumpel którego prosisz o zrobienie pracy domowej ale na imprezę go nie zaprosisz.
  • Odpowiedz
@Liber71: jak cię stać na sam wyjazd i przeżycie tam chociaż tydzień to będzie cię stać i na wizę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ziombello: no niby tak powinno być ale jednak mam już przed oczami spakowanych polaków by zrobić drugą anglię
  • Odpowiedz
@ciachostko: Bardzo dobrze, że są te wizy xD Dostać wizę turystyczna to formalność, tylko trochę czasu zajmuje, jak jesteś ogarnięty to wyjechanie do USA zarobkowo nie jest wielkim problemem, a przynajmniej odstrasza to wszystkich sebixow chcących jechać pracować "na zmywak" jakich pełno n.p. w UK xD
  • Odpowiedz
@ciachostko: Akurat zniesienie wiz do USA to problem dla ludzi, którzy muszą często tam latać. W mojej firmie wszyscy mi zazdroszczą, w europejskiej siedzibie jestem jedyny, który ma promesę, reszta to Anglicy, Niemcy i Holendrzy, więc oni tego nie mają. Podczas ostatniej wizyty w San Francisco, wszyscy poza mną musieli się tłumaczyć, udowadniać gdzie pracują, szukać wizytówek itd. Mnie zapytali po co przyjechałem, powiedziałem, że mam spotkania biznesowe, popatrzyli na
  • Odpowiedz
Bardzo dobrze, że są te wizy xD Dostać wizę turystyczna to formalność, tylko trochę czasu zajmuje, jak jesteś ogarnięty to wyjechanie do USA zarobkowo nie jest wielkim problemem, a przynajmniej odstrasza to wszystkich sebixow chcących jechać pracować "na zmywak" jakich pełno n.p. w UK xD


@Joseph_Pilsudsky: Widzę że masz dobre zdanie o rodakach.
  • Odpowiedz
@Joseph_Pilsudsky: ja mam podobne zdanie, usa teraz to taki "zakazany owoc" powiedzmy a jak znieśliby wizy to całe pielgrzymki sebków, karyn, grażyn byłaby już drugiego dnia po zniesieniu na lotniskach. Dla mnie ta niedostępność podnosi atrakcyjność, choć może to głupie ale tak jest :p
  • Odpowiedz