Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam takie spostrzeżenia odnośnie długoletnich związków i braku seksu w nich - baby to istotny mocno emocjonalne i największą chcicę na seks mają, gdy ich potrzeby emocjonalne są zaspokojone.

Zauważyłem, że dziewczyny często przytulane, obdarowywane komplementami (byle szczerymi), do których żywi się prawdziwą pasję odwdzięczają się tym samym i do tego ich ochota na seks wzrasta. Jestem w wieloletnim związku ok. 8 lat (lvl 24 oboje) i zauważyłem, że po tak ok. dwóch latach posuchy erotycznej, kiedy ona nie miała na mnie chęci, gdy znów się zbliżyliśmy emocjonalnie, dużo się przytulamy, całujemy (bez erotycznych podtekstów), dodatkowo ćwiczymy oboje (ona jest fit bo wygrała na loterii genowej, ja muszę #!$%@?ć by się nie upaść) dla zdrowia i ogólnie staramy się dla siebie być mili i dobrzy to w tematach łóżkowych jest znaczna poprawa - zaczęła dochodzić od samej stymulacji penisem a sam seks stał się wręcz jakimś mistycznym przeżyciem. Obojgu nam jest mega dobrze a po tym przytulamy się jak w jakimś pieprzonym filmie romantycznym. Nigdy tak nie było i oby trwało to jak najdłużej.

Więc jeśli po latach związku nie iskrzy a kiedyś iskrzyło to myślę, że może to wrócić tylko trzeba o nią zawalczyć - postarać się, okazać czułość, obdarować jakimś prezentem, zabrać na randkę (może być zwykły spacer) i po prostu zadbać o komfort bez uderzania bezpośrednio w strefę seksu. Powinno zadziałać. No chyba, że uczucie wygasło i jesteście razem bo dzieci/kredyt/przyzwyczajenie - to fakt, może być za późno. Ale jeśli czujecie, że kochacie tą kobietę to w sumie złą atmosferę tylko dobro może przezwyciężyć ;)

U mnie ta taktyka sprawdziła się bezbłędnie a jak u Was?

#zwiazki #seks #porady

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania Moim zdaniem to co napisałeś ma jak najbardziej sens... kobieta chce czuć się kochana. Bez tego poczucia normalna, uczuciowa kobieta, której zależy na czymś więcej niż tylko seks, nie ma ochoty na intymne zbliżenia ze swoim ukochanym... Takie jest moje osobiste zdanie :) I bardzo cieszę się, że między wami relacje się poprawiły :D Oby tak dalej!
EleganckaBaba: Po czasie i tak kobiete nudzi juz przytulanie i inne rzeczy, klotnie sa o dupe maryny, wiec ona uznaje ze ja cos boli i dlatego nie ma czulosci. Czepia sie, nie szanuje. Porownuje z innymi. Baby sa poligamiczne i to dlatego, a seks dla nich to karta przetargowa. Jesli dzieki seksu uzyskaja co chca to potem im sie nie chce juz dawac

Zaakceptował: Asterling
PustyKondon: A potem #!$%@? na takiego romantyka że czuły, że jakiś dzieciak, niemęski czy ktoś tam i ze facet ma byc twardy , nie okazywac uczuc xD

Ja juz koncze to #!$%@?. Raz bylem twardy zle, raz cuzły żle. Nie dogodzisz babom

Zaakceptował: Asterling