Wpis z mikrobloga

Mam moto g 2015 z wgranym lineageOS. Przed chwilą zainstalowałem Magisk Manager, a z niego Magisk w ogóle. Wyświetliło się okienko w stylu installation sucesfull, reboot uruchomiłem ponownie telefon i Magisk Manager nie miał dostępu do roota, a nawet o ten dostęp nie pytał. Wyczyściłem dane aplikacji i po uruchomieniu zapytała ładnie od dostęp do roota, przyznałem i kliknąłem w trzecią opcję z ustawianiem (?) safetyNet. I tutaj natrafiłem na problem SafetyNet Failed: CTS profile mismatch. Miał ktoś podobny problem? Udało Wam się go rozwiązać? Jak?
#lineageos #nougat #root #magisk #android #pomuszcie #pomocy
  • 6
@cruc Oficjalne wydania nie mają, choć nie wiem, czy to nie zależy od opiekuna urządzenia. Ale trzeba wgrywać supersu, na dniach ma być paczka w rodzaju gapps do jednokrotnego wgrania która już będzie przechodziła update'y itd.
dostęp do roota włączyłem już wcześniej w opcjach developerskich i przyznałem roota Magisk Managerowi, jednak zainstalowałem też phh's superuser i musiałem dać dostęp do roota od nowa przez tego nowego superusera. Tak więc roota mam już z głowy, dwie pierwsze opcje w Magisk Manager są zielone, tylko to SafetyNet nie może się ustawić.