Wpis z mikrobloga

@a__s @m__b Widzę @farmerjanek: oberwał termina za , no właśnie. CO TO W OGÓLE JEST SPAM POLITYCZNY?
Czy macie zamiar zbanować @dkm17 za 'spam' naukowy, @OCISLY za 'spam' kosmiczny, @BrzydkiBurak za 'spam' militarny, @MichalStopka_pl za biznesowy, a @niebezpiecznik-pl pi za komputerowy? Rozumiem, że #moderacja szykuje się na exodus za kilka dni, ale minimum klasy można by chyba zachować.
#wykop #administracja #banujo #afera #wtf
zielonek1000 - @a_s @mb Widzę @farmerjanek: oberwał termina za , no właśnie. CO TO W ...

źródło: comment_zT5SMwIMYKQTzEjmsUwQkvydnLyetnS4.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MieszkoOstatni: A niby za co mieliby mnie zbanowac? Stwierdziłem fakt.Ten człowiek to chrześcijanin, nie napisałem, ze wszyscy chrześcijanie tacy są. Znowu Ci się nie udało manipulowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@MieszkoOstatni: oczekiwalbys, kalafiorku, ze za stwierdzenie :

Adolf Hitler doprowadzil do smierci milionow osob, pomimo tego,ze nie wiedzial o tm.


Ktokolwiek bylby zbanowaby za "szerzenie
  • Odpowiedz
a ty nie spamujesz politycznie i inne konserwy ?


@Lukardio: A co to jest spam polityczny? Bo jeżeli iść kategoriami bana dla farmera to ty rowniez powinieneś juz miec dawno bana za spamowanie pod tagiem polityki.
  • Odpowiedz
2 dni temu user PabloFBK po rzuceniu w moją stronę gróźb karalnych nie dostał nawet termina pomimo, że zasłużył na Perma

A tutaj wręcz treści nazistowskie użytkownika, który rzucał we mnie groźbami karalnymi


@MieszkoOstatni: Zaryzykowałbym bana żeby Ci odpowiedzieć ale głupotą jest dać się sprowokować dwutygodniowej zielonce
  • Odpowiedz