Wpis z mikrobloga

#pokemongo
#pokemongonaprawiezadupiu

Mała aktualka i kilka spraw, po pierwsze skończył mnie się pech zwiazany z vapkami i w ciagu miesiąca wyskoczyły mi 3,o dziwo wiecej niz flare czy voltow, także jest postęp.

Druga mniej pozytywna to dalej czekam na wyklucie się snorlaxa, nie pamietam ile juz dziesiątek wychodzilem, dwadziescia czy czterdziesci.... Snorlaxa brak, liczę na niego przy każdej dziesiątce, a za to ostatnio mialem combo 2x pod rząd wykluł mi się...


Nabiłem 29 lvl, świętą trzydziestkę powinienem dać radę dobić do końca lutego, muszę także podziękować bo Oszust na fake gps po zgłoszeniu 2 dni zaginoł na zawsze, przynajmniej jeden.

Topka na stan 25.01.2017
gipson_90 - #pokemongo 
#pokemongonaprawiezadupiu

Mała aktualka i kilka spraw, po...

źródło: comment_E7Mt2hNjW6re7YDhIg7AHdrvQFiaikmh.jpg

Pobierz
  • 12
@kjerwa: No #!$%@?, to najlepsze co znalazłem (a raczej wyklułem) od samego początku gry, a poki cały czas uruchomione na fonie, więc na lepszego mogę czekać aż wprowadzą trzecią czy czwartą generację poków ( ͡ ͜ʖ ͡)
Właśnie tak myślałem że pierwszy poza dyskusją, jak trafi mi się z pompą to będę maksił.

@Waleczny_ramol: Przecież to tylko przy pierwszym razem działa, a usłyszałem o tym z pół roku temu a było to z 2 miesiące po pierwszej ewolucji już i było po fakcie. Nie ma się po pierwszym razie wpływu na to co wyjdzie.