Wpis z mikrobloga

@MlLF: Za miesiąc 29 na karku, od jakichś dwóch lat grzebałem coś przy Pythonie, ale nigdy nie wyszło to poza Courserę i EdX. Niedawno odkryłem, że HTML, CSS i JS wchodzą mi o wiele łatwiej. Nadzieja na spokojną robotę za biurkiem bez użerania się z pierdołami jest ;)
  • Odpowiedz
Niedawno odkryłem, że HTML, CSS i JS wchodzą mi o wiele łatwiej. Nadzieja na spokojną robotę za biurkiem bez użerania się z pierdołami jest ;)

@Vielokont skislem XD Frontend taki przyjazny, JS taki intuicyjny.
Z drugiej strony wszedzie dobrze gdzie nas nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ciiii to ma motywować do działania :)


@MlLF: Prędzej do robienia sobie długów ;) Już chyba lepszym przykładem byłby jakiś tam Zuckerberg, ale dawanie success story pojedynczej jednostki miliardom ludzi daje tylko pozorne nadzieje, że "możesz wszystko osiągnąć". Dlatego mi tutaj nie cichaj, bo większą szkodę to czyni niż pożytek. Dawanie pożywki możliwej "wielkości" na największych farciarzach, przy których upadło setki innych. Grafika do śmieci.
  • Odpowiedz
@DoDoLot: Czy przyjazny, tego nie wiem. O intuicyjności też się nie wypowiadam, bo jestem w tej materii noobem. Po prostu z dotychczas sprawdzonych przeze mnie rzeczy, frontend wchodzi mi najłatwiej.

@MegaZU0: I tak brzmi to lepiej od tego, czym zajmuję się teraz :)
  • Odpowiedz